2010 Haziran Anneleri

çok şükür buğün 1 aylık olduk

ilk aşımızı olduk boyumuz ve kilomuz içinde dr amcadan aferim aldık geldik evimize

kalça ultrasonumuzuda yaptırdık

ya en bayılmak üzereyim yorgunluktan ne olur bana yardım edin kızlar...oğlumun bugün 40.günü gece gündüz çok az uyuyor memede uyuyor koyunca ağlıyor..gözler faltaşı..her akşam gaz sancısı ağlamaları..hep memede kalmak istiyor yemek yiyemiyorum tuvalete gidemiyorum sütümde olmuyor bu yüzden resmen sömürüyor posası kalıyor memenin uyusa bende dinlensem sütüm birikecek ama buna fırsat vermiyor bugün mama denedim 3 saat uyudu benim çocuğum aç galiba geçen kontrolümüzde 1ayda 900 almıştı doktor sütün yetiyor demişti ama hep ağzı oynuyor yalancı emzikte almadı bu arada mamayı bir yedi bir yedi hayret ettim..o ağlıyor ben ağlıyorum çok kötüyüm artık uykusuzluk ev işleri derken yardım edenlerimde gittiler yalnız başıma mahvoldum...hayatımın hiç bir döneminde bu kadar kötü olmamıştım sinirlerim çok yıprandı...niye böyle bu çocuk mamaya devam etmelimiyim sizce?

valla aynı şeyleri bende yaşıyorum sütüm yetmediği içinde mamada veriyorum doktor gündüzleri verme emzir diyo ama ne yapıyım kıyamet kopuyo evde çok ağlıyo dayanamıyorum bi seferde 90 cc yiyo bazen daha fazla çok iştahlı maşallah. Napıyım beni emmeyi bırakmasında mama da veriyim diyorum artık bi 6 ay emse en azından

arkadaşlar size bebeğimin huzursuzluğundan ve artık takatimin kesildiğinden bahsetmiştimya..bugün doktora gittik böbreklerinde kum varmış oğlumun ve idrarını yaparken ağlıyormuş bol bol su içirmem gerekliymiş idrarla beraber kumunu dökermiş..çok üzüldüm ama doktorumuz önemli bişey olmadığını 3ay takip edeceğini söyledi..yani bazen bu huzursuzlukları illaki gazdan olmuyormuş..

mama verenler siz günde kaç cc veriyosunuz toplam

ben toplamda epey veriyorum. kabaca hesaplarsam günde 4 kere falan 90 cc içiyor

arkadaşlar size bebeğimin huzursuzluğundan ve artık takatimin kesildiğinden bahsetmiştimya..bugün doktora gittik böbreklerinde kum varmış oğlumun ve idrarını yaparken ağlıyormuş bol bol su içirmem gerekliymiş idrarla beraber kumunu dökermiş..çok üzüldüm ama doktorumuz önemli bişey olmadığını 3ay takip edeceğini söyledi..yani bazen bu huzursuzlukları illaki gazdan olmuyormuş..

geçmiş olsun eyşancım. demek minicik bebekte bile kum oluyormuş. yazık nasıl ağrısı vardır şimdi.
neyse hiç değilse derdini öğrendiniz.
bizimkide çok huysuz sırtı yere gelince basıyor yaygarayı. bizimkinin derdi gezme. kucakta gıkı çıkmıyor

Geri