2010 Haziran Anneleri

merhaba kızlar yoktum ne zamandır dogrusu herkes kendi derdinden benim yoklugum farketmemiştir ama bizimde kırkımız çıktı degiştik başladık aglamya meme veriyorum alıyo bırakıyo basıyo çıglıgı gazını çıkarıyorum yok dört şişe sab getirttim almanyadan orda daha uygun hem kaçak olmasın diye yok susmuyo bizim oglan en sonunda doktora gittik doktor eflüsü var dedi ve biraz oburix dedi 5500 kilo olmuş 47 günlükken boyuda 60 cm olmuş demekki sütüm yetiyo sadece bi iki kere minik biberonla mama verdim zinco ve gaviscon verdi reflüsü için hafif meyilli yatır dedi bugün bi arkadaşın evindeydik dışarda sesi çıkmadı beyfendinin uyumadı ama aglamadı meme almıycam diye huysuzlukta etmedi büyügüde havuza girdi banada iyi geldi hep kucagımda uyudu ama olsun açık hava orman insanlar tatilede gidemeyince neyse eve geldik gene ememedi doymayınca durmuyo basıyo çıglıgı uyudu şimdi sokak kuşu ya benim çocuklar neyse o uyurken yatayım bende

ekobero bizim bebeklerde öyle durup durup ağlıyorlar. bizim kızı kucaktan indirmeye teşebbüs ettiğimiz anda çığlığı basıyor.
nasıl alıştı kucağa bilmem.bu sıcakta kucakta bebek de hiç çekilmiyor
havalarda çok sıcak dayanamıyor kuzular. bizde akşam üzeri 1 saat turladık asyayla, azıcık serinledi yavrum
şimdide zorla uyuttum bakalım kaç saat uyuyacak

Geri