2012 de aşılama yaptıranlar buraya

kızlar nrdesiniz neler yapıyorsunuz durumunuz nasıl?benim yarın test günüm ama kendimi hiç iyi hissetmiyorum karnım ağrıyor hasta olacağıma dair bütün belirtiler var.....

kızlar nrdesiniz neler yapıyorsunuz durumunuz nasıl?benim yarın test günüm ama kendimi hiç iyi hissetmiyorum karnım ağrıyor hasta olacağıma dair bütün belirtiler var.....

canım zaten zamanında adet belirtilerini yaşaman normal. bir arkadaşım aşılamadan sonra adet günü geldiğinde resmen kasık ağrısıyla kıvrandı ve bu 3 gün sürdü ama olmadı. şimdi hamile. umutlarını tüketme. benim bu gün 8. günüm. 6 gün sonra gidicem tahlile. benimde ara ara umutlarım kayboluyor. Rabbimin takdiri... bize haber vermeyi unutma canım benim. Sabırlı ve
duacı ol...

canım zaten zamanında adet belirtilerini yaşaman normal. bir arkadaşım aşılamadan sonra adet günü geldiğinde resmen kasık ağrısıyla kıvrandı ve bu 3 gün sürdü ama olmadı. şimdi hamile. umutlarını tüketme. benim bu gün 8. günüm. 6 gün sonra gidicem tahlile. benimde ara ara umutlarım kayboluyor. Rabbimin takdiri... bize haber vermeyi unutma canım benim. Sabırlı ve
duacı ol...
canımya çok sağol ......iyiki siz varsınız zaten sizden ve eşimden başka kimseye bilmiyor aşılama yaptırdığımı . canlarım ALLAH SIRF BU DESTEĞİNİZ İÇİN İNŞAALLAH yüzünüzü güldürür:ohoh:..................

canımya çok sağol ......iyiki siz varsınız zaten sizden ve eşimden başka kimseye bilmiyor aşılama yaptırdığımı . canlarım ALLAH SIRF BU DESTEĞİNİZ İÇİN İNŞAALLAH yüzünüzü güldürür:ohoh:..................

ebrarcım sana şu kadarını söyleyeyim, inan o kadar umutluyumki aşılamamdan, ama Allah büyük olmayabilirde! ben bunu denemelerimden biri sayar geçerim. bir sonraki ay yine denerim yine denerim, Rabbim bizi sevdiklerimizle imtihan etmesin yeter, ben dün akşam uzun uzun düşündüm, 8 gündür hergece uykularım zindan oldu, gece gündüz aklımdan çıkmıyor sonuçları alacağım gün. ara ara kesin olur derken bazen karamsarlık çöküyor üstüme elim ayağım titriyor.
Sende sabırlı ol bitanem sonuca ulaştın neredeyse, olmazsa da olmaz! yine denersin canım benim. PES ETMEK YOK!
Hepimiz sırdaş olduk artık burda, birimizin sevinci hepimize umut oacak ben biliyorum. Moralini yüksek tut....

Selam cnm, sen siteye kayıtlı değilsin sanırım..Kaydolsan da sana da takma da olsa isminle hitap etsek :)
Ben seni pek takip edemedim, bu aralar da malum biraz kafam dağınık..Sen de aşılama yaptırmıştın değil mi?biraz bahsedebilir misin?

canım gecerli mail adresim yok o yüzden kayıt olamadım olucam insallah evet bende aşılama yaptım bu ikinci aşılamam sperm eksıklıgı var bizde bakalım 28 nisanda hayırlı haberler verırım insallah allah hepimize hayırlısıyla anne olmayı nasıp etsin.

Geri