2013 agostosta hamile kalmak isteyenler

süreçte neler yaşadığımızı birbirimizle paylaşalım.. umarım ikimiz de sonunda mutluluğa kavuşuruz. mesela ben şuan 2 yıldan fazladır kullandığım vitaminlerime devam ediyorum. eşimle beraber bi kerelik antibiyotiklerden kullandık. ve adet düzensizliğim olduğu için adet söktürücü kullandım. 3-4 gün içinde adetim gelir. sonra tedaviye başlayıp yumurta tetikleyici iğne kullanıcam. rahat olmaya çalışıyorum, stresten uzak kalmaya ve zararlı dış etkenlerden korunmaya çalışıyorum. fazla düşünmiyim akışına bırakıyım da diyorum ama olmuyor.. :D
canım hangi hastanede yaptırıyosun raporlumu bide ben yastan rapor alamamştm

evet ya.. hayırlısı. umarım benimki de ilkinde tutar. o kadar hasretim ki.. duygularımı anlatsam kitap olur. beni anlayan, duygularımı paylaşan sizlerle bi arada olmak güzel. herşey için teşekkür ederim. moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum.
özlemcim eger istanbuldaysan işine karışmak gibi olmasın aret kamar doktorum onu tavsiye ederm cok basarılı bu konuda internetten arastır derim

özlemcim eger istanbuldaysan işine karışmak gibi olmasın aret kamar doktorum onu tavsiye ederm cok basarılı bu konuda internetten arastır derim

maalesef Antalya dayım dostlar. burada seçenekler kısıtlı ama antalya nın en iyi doktoruna gittiğimden eminim. teşekkürler yine de.
herşeyi en ince ayrıntısına kadar araştırıyorum. rapor için tüm şartları taşıyorum. fakat rapor almak çok uğraştırıyor. bi de ikinci aşılamayı yapmam gerekiyor. ben de vücüdumu yormak istemediğim ve sabrım kalmadığı için artık tüp bebeğe geçtim. yani herşey kendi imkanlarımla devam ediyor. 2014 te 30 yaşında olucam. umarım 30 yaşında da doğururum :)

canlar slmm.özlemcim bende 27 yaşındayım 5 kere yumurtlama ve 1 negatif aşılamam var.1 doğal yoldan gebeliğim oldu fakat 10 haftalıkken kalp atışı durduğu için kürtaj oldum.bende sorun adet düzensizliği.3 yıllık evliyim.buarada adet oldum ben çarçambe sabah randevum var sorun çıkmazsa tedaviye başlıyorumm..

maalesef Antalya dayım dostlar. burada seçenekler kısıtlı ama antalya nın en iyi doktoruna gittiğimden eminim. teşekkürler yine de.
herşeyi en ince ayrıntısına kadar araştırıyorum. rapor için tüm şartları taşıyorum. fakat rapor almak çok uğraştırıyor. bi de ikinci aşılamayı yapmam gerekiyor. ben de vücüdumu yormak istemediğim ve sabrım kalmadığı için artık tüp bebeğe geçtim. yani herşey kendi imkanlarımla devam ediyor. 2014 te 30 yaşında olucam. umarım 30 yaşında da doğururum :)
bende antalyada yaşıyorum tüp bebek yaptırcakken hamile kaldım kendiliğinden ben çok araştırıdm tüp bebek için kemal bey ve batu bey ikiside harika ama en içime sinen atu beydi özle tabi bunalr devletdeki doktorları bilmiyorum

canlar slmm.özlemcim bende 27 yaşındayım 5 kere yumurtlama ve 1 negatif aşılamam var.1 doğal yoldan gebeliğim oldu fakat 10 haftalıkken kalp atışı durduğu için kürtaj oldum.bende sorun adet düzensizliği.3 yıllık evliyim.buarada adet oldum ben çarçambe sabah randevum var sorun çıkmazsa tedaviye başlıyorumm..

ben de hap tedavisi ve iğne tedavisi gördüm. iğnede hamile kaldım fakat senin gibi erken dönemde düşükle sonuçlandı. sonra aşılama denedim tutmadı. yaşım ilerlediği için bir an evvel tüp bebeği tercih ettim, yoksa doktorlarım daha aşılama denemek istiyorlardı. ben tüp bebek istediğim için tedaviye başladım. ben de asena_sule gibi tedaviye başlamadan hemen önce hamile kalmayı ve tüp bebeğe hiç gerek kalmamasını umuyordum ama öyle olmadı, adet gördüm..:(

bugun muayeneden oldum. gonal f ile yumurta geliştirmeye başladık. 125 mglık ilk dozumu aldım. üç gün devam edip tekrar kontrole gidicem. heyecanlı günler başladı benim için. inşallah herşey yolunda gider de sen de ben de bu tedaviden olumlu sonuç alırız lavinnyacım. gelişmeleri paylaşmaya devam edicem.

Geri