2013 agostosta hamile kalmak isteyenler

Sende inşallha en kısa zamanda bizlerle mutlu haberlerini paylaşırsın
dualaım cümle isteyenlerle beraber olucak
birhaftadır elim kolum kalkmıyor
Malesef negatif çıktı çok umutluydum ama rabbim hayırlısını versin yarın başka bi doktora başlayacağım herşey silbaştan çok canım sıkkın :cry:

lavinyacım Rabbim emeklerini boşa vermesin ben yaşadım çok zor ama sonucu iyi olunca herseyi unutuyorsun ama sabır gerektiren bir iş

slm hayırlı olsun tedavin bende tüp bebek yaptrdm ve tuttu 6 haftalık hamileyim suan ümidini yitirme rahat ol
evet ya.. hayırlısı. umarım benimki de ilkinde tutar. o kadar hasretim ki.. duygularımı anlatsam kitap olur. beni anlayan, duygularımı paylaşan sizlerle bi arada olmak güzel. herşey için teşekkür ederim. moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum.

bende adeti bekliyorum tüp bebeğe başlıyoruzzz...bol bol dua edin canlar..........
süreçte neler yaşadığımızı birbirimizle paylaşalım.. umarım ikimiz de sonunda mutluluğa kavuşuruz. mesela ben şuan 2 yıldan fazladır kullandığım vitaminlerime devam ediyorum. eşimle beraber bi kerelik antibiyotiklerden kullandık. ve adet düzensizliğim olduğu için adet söktürücü kullandım. 3-4 gün içinde adetim gelir. sonra tedaviye başlayıp yumurta tetikleyici iğne kullanıcam. rahat olmaya çalışıyorum, stresten uzak kalmaya ve zararlı dış etkenlerden korunmaya çalışıyorum. fazla düşünmiyim akışına bırakıyım da diyorum ama olmuyor.. :D

Geri