+359 Sahte Bulgar gelinleri aman aman dikkat.

bulgar gelinler

birkaç kez banada 0359897284638 nolu telefondan çağrı atıldı bende geçenlerde aradım bir bayan çıktı bende bayan olduğumdan sesimi duyunca kapattı bugün yine aynı nodan çağrı merak ettim tekrar aradım bana 20 yaşında bir kız olduğunu eniştesiyle teyzesinin yanında kaldığını onu zorla bir gavurla evlendireceklerini türkiyeye gelmek istediğini söyledi gelme amacını sordum iş olur evlilik olur dedi bende iyi niyetimle yardımcı olamayacağımı konsolosluğun yönlendirebileceğini söyledim.internetten araştırınca dolandırıcılık olduğunu gördüm paylaşmak istedim dikkat lütfen...

:)

+359894811741 ... artık insanlara yorum yapamıyorum...

Aman onlarda kanmasın görüyoruz televizyonlarda çoluğunu çocuğunu bırakıp onlara kanıyolar sonrada dolandırıldıklarını anlayıncada veryansın ediyolar hiç üzülmüyorum öyle insanlara insan hiç tanımadığı birini sırf sesini duydu diye yada güzelliği için evlenmeyi düşünmemeli..tabi bu benim şahsi fikrim ...bilgiler güzeldi emeğine sağlık...

sana katılıyorum arkadaşım dış güzelliklerine kanıp çoluklarını çocuklarını terkediyorlar sonra birde utanmadan tv ye çıkıp beni affet geri dön diye ağlıyolar. beni bugün 17:01 de aradı +359 892........725 diye bi no. bnm de yabancı numartalrı açmama gibi bi huyum vardır. zaten uzun süre çalmadı bile 3 kere kısa kısa çaldırıp kapattılar. bunlara sakın kanmayın arkadaşlar...

Şunu sormak ve öğrenmek istiyorum...

Sevgiland.com isimli çöpçatan sitesinde 28.09.2010/18:44 de sevgi1978 rumuzlu üye bana ''slm cidisan ara 00359897391506'' şeklinde bir mesaj gönderdi.Yurtdışından olması itibariyle onu o zaman düşünmediğim için cevap vermedim.Ancak bu forumdaki uyarıcı bilgileri okuyunca şimdi şüphelendim.Acaba sevgi1978 rumuzlu bayan da onlardan mı?.Gerçi Türk olabileceğini düşünüyorum bu bayanın ama gene de içimde bir şüphe var.O bakımdan bu olayı sizlerle paylaşmak ve bilgi almak istedim.Beni bilgisiz bırakmayacağınızı umuyorum.Teşekkürler...

Sevgiland.com isimli çöpçatan sitesinde 28.09.2010/18:44 de sevgi1978 rumuzlu üye bana ''slm cidisan ara 00359897391506'' şeklinde bir mesaj gönderdi.Yurtdışından olması itibariyle onu o zaman düşünmediğim için cevap vermedim.Ancak bu forumdaki uyarıcı bilgileri okuyunca şimdi şüphelendim.Acaba sevgi1978 rumuzlu bayan da onlardan mı?.Gerçi Türk olabileceğini düşünüyorum bu bayanın ama gene de içimde bir şüphe var.O bakımdan bu olayı sizlerle paylaşmak ve bilgi almak istedim.Beni bilgisiz bırakmayacağınızı umuyorum.Teşekkürler...

Merhabalar değerli misafirimiz,
Bu tür oyunlara kesinlikle gelmeyin, +359 la başlayan numaraları asla aramayın. Tamamen Para tuzağı bilginiz olsun.

+359 no ile başlayan bulgaristandan çağrılar

bugün bana ve ne enteresandırki ortağıma ( ikimizde bayanız ) bu kodla yani +359 89 897 2217 nolu telefonla çağrı atıldı ..daha evvel de atılmıştıı uluslararası olduğu için dönmemiştim ..ofise geldiğimde ortağıma konuyu bahsettiğimde aynı numaranın kendisini de aynı saatlerde aradığını daha evvelde arandığını söyledii..bu sefer merak ettim döndüm işle alakalı olabilir diyee ,, bir bayan çıktı Bulgaristan'dan arıyormuşş .."yanlış aradım" dedi sesimi duyunca...üstüne gidince "siz anlamıyor musunuz yanlış " dedi . -peki benim ve ortağımın sizin tarafınızdan aranması nasıl yanlış bir tesadüftür diyince çıkışıp yüzüme kapattı o....u..!
bu bir çeşit dolandırıcılıkkk ama nedir,, bu konuyla ilgili ne yapabiliriz bilmiyorumm.. bilen varsa yönledirsin lütfeen..

selamun aleyküm

merhaba arkadaşlar öncelikle bu konuyu açan kişiden Allah razı olsun dün sabah saat 09:00 sularında banada şu numaradan +359988675632 nolu numaradan çağrı geldi aslında bende merak ettim hatta aramayı düşündüm taki internetten 359 alan kodunu araştırırken sitenizi keşfettim artı evliyim ve birde çocuğum var iykide aramamışım zaten bana o şekilde bi teklif sunsalar bile benim diyeceğim şudur ben evli mutlu çocukluyum Allah versin bacım derdim :D bende dürüst vatandaşlık görevimi yapayım üstteki numarayada dikkAT arkadaşlar

bende şu an +389898345082 den cevapsız çağrı aldım,
internetten bakayım nerenin koduymuş derken bu sayfayı buldum.
yararlı bilgiler için teşekkürler...

Geri