Acaba hamilemiyim kızlar

merhaba kızlar yazdıklarınızı okudum şimdi benimde adetime 15 gün var hamilemiyim aceba kasık agrım var belimde bi agrı var sizce hamilemiyim

Canim bencede yumurtluyosun ondandir ben hamileyim belirtiler 5 haftadan sonra basladi onceden belirtiler yasamak psikolojikmen oluyor.

Merhaba canlarım benim adetime 10 gün var bundan 5 gün önce yani ayın 25 de esimle birlikte oldugumun ertesi gün belim agırdı cok fazla ve daha sonra kasıklarım da sisme ve gögüs uçlarına elleyince cok acıyo acaba hamile miyim sizce neden olabilir...

Merhabs benim hastaligima 6 gun var karnim hep sis sert hasta olucakmisim gbi kasiklarima agri giriyo kanamam olcak gibi hissediyorum ama hoc bisey yok sol ayagimda yanma oluyo.cok fazla uyuyorum artik hep yorgunum sizde hamilemiyim ben oyle hissediyorum...3 haftalk evliyim adettimden birgun once beraber oldum ve adetimin bittigi gun oldum

Daha 3 haftalık evlisin böle her adet döneminde dusunursenn oooo. Çok erken daha tabi iatiosaniz allah hyrli zamanda naspetsn ama bnden tavsiye kendini dinleme

Geri