Acaba hamilemiyim kızlar

Soruyu okuduysanız gayet açık. Saçma olan neresi. O markayı kullanmayan ve dahi bilmeyenlerde vardır. Eczanelerdeki tek marka bu değil sonuçta. Çoğu forumda yanlış sonuç çıkardığı belirtilmiş. Tavsiye etmediklerini söyluyorlar. Bende buradan bilgi almak istiyorum şimdi açıklama yaptığıma göre "çok saçma bi soru" olan nedir?

Soruyu okuduysanız gayet açık. Saçma olan neresi. O markayı kullanmayan ve dahi bilmeyenlerde vardır. Eczanelerdeki tek marka bu değil sonuçta. Çoğu forumda yanlış sonuç çıkardığı belirtilmiş. Tavsiye etmediklerini söyluyorlar. Bende buradan bilgi almak istiyorum şimdi açıklama yaptığıma göre "çok saçma bi soru" olan nedir?

hadi canım bu gebelik testini bilmeyenmi var güldürme beni :D çişten yapılan testlerin hepsi doğru sonuç vermez güzelim doğru sonuç için kana bağtırcan kapişşşş

UYARI ===>Mesajlarınız da karşılıklı polemik durumlarına girerek tartışma yaratacak kim varsa tarafımızca forumdan uzaklaştırılacaktır

hadi canım bu gebelik testini bilmeyenmi var güldürme beni :D çişten yapılan testlerin hepsi doğru sonuç vermez güzelim doğru sonuç için kana bağtırcan kapişşşş

Bir sorunun nasıl yöneltileceği , uygun olup olmadığı sizi değil bizi ilgilendirir. + Sitemizin amacı yardımcı olmak .Üslubunuza dikkat edin. Aksi takdirde yorumlarınız onaylanmayacaktır..

Adet gunu 1 ayı gecince üzerine adet olmadan hamile kalinabilir mi,test yaptm silik beyaz cizgi cikti boyle test cıkan var mi acaba ve nedemek

1 Aylık gecikmeniz varsa HCG testi yapın , sonuca görede hekime görünün..(testte ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak kabul edilir, test bozuk değil ise)

Merhaba ben yenı üyelerdenim Yaklaşık bır buçuk Aydır süren bı sıkıntım var çocuk düşünüyoruz o günden sonramı 7 . gün adet oldum adet den sonra kahverengı lekenme ler sürdü on gün sonra kesıldı adet o ay bes gün gecıktı kan testı yaptırdım çıkmadı sonra adet oldum zaten fakat 7 gün gelmesi gerekırken 3 gün sürdü kesıldı aradan bes gün sonra tekrar kahverengı lekelenmeler oldu dört bes gün yaklaşık bır haftadır da karın agrısı model bulantısı hıssedıyorum test yaptım ama çıkmadı ben yapmalıyım ?

Kan testinde çıkmamışsa kesin hamile değilsinizdir muhtemelen enfeksiyon geçiriyor olabilirsiniz. Adet döneminde ve sonrasındaki kahverengi lekeler de bunun belirtisidir. Bunun için bir kadın doğum uzmanına en kısa zaman da gitmeniz de fayda olacaktır

Yani kısmen ama adet belirtileri gibi.dün idrar testi yaptım çizgi falan yok sabah kalkıp o teste yine baktım silik çok silik gri çizgi vardı.hemen yenisini yaptım o da çok silik gri çizgi acaba o o çizgi zaten test çizgisinin orijinal çizgisi mi diye düşünmeye başladım yani gebelikten kaynaklı değildir? EDIT BY BEYZA ışıkta görünüyor.

Geri