Acaba hamilemiyim kızlar

Oooofff of nedir bu kadınların çektiği :( Rabbim herkesin gönlüne göre sağlıklı hayırlı evlatlar versin. Sabırlı olun kardeşlerim.Umudunuzu kaybetmeyin ama odaklanmamaya çalışın zor biliyorum ama zamana bırakın :) kendinizi dinlemeyin. Adet belirtileri ile gebelik belirtileri birbirine çok yakın adet geçilmesini beklemeden yapılan testlerde hayal kırıklığına sebeb oluyor.Bu yüzden sabisabırla bekleyin.kendinizi meşgul edin. Dilerim hepimiz kalbimizden gecen nasip olur. ;)

Selam kızlar ben dün test yaptım silik biçizgi çıktı resimde pek belli değil. Adetime daha 10 gun var napsam bu arada göğüslerim patlayacak gibi ağrıyo belirti olabilir mi kan testi yaptırmak istemiyorum hemen artık

Beklene mensinizde en az 3 günlük gecikme olursa test yapın... Çok erken yapmışsınız.
Doğrusu sabırsızlığıma denk geldi aylardır bekliyoruz. Bu sente lady diye bi test markası var onda silik bi kırmızı oluştu umutlandım bende. Sente lady le yanılan çok olmuş kullanan var mı ki

O genel bir soruydu sadece sizin mesajınıza yönelik alıntı yapıp ilk cümlemde cevabını verdim. Forumdaki diğer üyelere genel olarak sordum.

heralde kullanan var çok saçma bir soru olmuş :D bende kullandım ne oldu şimdi anlayamadım .kullanınca ne oluyor açıklarmısın

Geri