acaba hamilemiyimm kiiii:)

Ya zaten adet kanaması ilk başladığında 1 damla geliyor sonra ilerleyen saatlerde yoğunluk artıyor. Yani sizin yaşadığınız normal bir süreç gebelikle alakası yok. Kasık ağrısı bel ağrısı da adet dönemi görülen şeyler bir tuhaflık yok durumunuzda.

Merhaba arkadaslar lütfen banada yardimci olurmusunuz. Su anda adetime 3 gün var doktora gittim doktorum kan testi yapti kan sonucum 12 cikti ve pozitife dogru gidiyo su anda buyuk ihtimalle gebesin dedi . Su anda adet olcKmisim gibi agrim var sizce normalmi gebeliktenmi kaynaklaniyor???

Merhaba, hcg değeriniz görünürde gebelik lehine fakat tek değer % 100 gebesiniz anlamına gelmez değerlerin takibi gerekir. Ayrıca gebeliğin ilk haftaların da mens benzeri septomlar görülebilir. Gebeliğinizin seyri hakkında bilgi edinmek için düzenli olarak hekim kontrolünde olunuz.

benim adetim 3gun gecikti ve gecen ay doktora gitmistim glukofen verdi. bu ilac midemi altust etti daha once diaformin kullandim doktorum bayram tatilinde oldugu icin baska doktora sordum hastanede caliaiyom diye doktor bana dediki diaforminle ayni ama boule bi etki varsa test yap dedi test yaptim negatif cikti. benim adet olmasan bir hafta once agrisi baslardi simdi hic agri yok ve 3gun gecikti teste negatifi gorunce uzuldum tatil bitsin ozamana kadar adet olmazsam doktoruma test yaptiricam. kizlar sizce hamilemiyim

benim adetim 3gun gecikti ve gecen ay doktora gitmistim glukofen verdi. bu ilac midemi altust etti daha once diaformin kullandim doktorum bayram tatilinde oldugu icin baska doktora sordum hastanede caliaiyom diye doktor bana dediki diaforminle ayni ama boule bi etki varsa test yap dedi test yaptim negatif cikti. benim adet olmasan bir hafta once agrisi baslardi simdi hic agri yok ve 3gun gecikti teste negatifi gorunce uzuldum tatil bitsin ozamana kadar adet olmazsam doktoruma test yaptiricam. kizlar sizce hamilemiyim
Bence hamiş değilsin ama inşallah gebelik vardır Rabbim yüzünü güldur

Merhaba bu ay yumurta takibi yapıldı merional 75 7 gün daha sonrada 2 gün merional 150 kullandım kontrol için gittiğimde yumurtam çatlamıştı çok fazla akıntım vardı (muhtemelen 17 mm )bugün ve diğer günler ilişki önerdi en son adetim 1 kasımdı bugün test yaptım negatif çıktı(( inanılmaz şekilde 10 gündür kasıklarım belim bacaklarım ağrıyor sizce hamile olabilirmiyim?(((

Merhaba bu ay yumurta takibi yapıldı merional 75 7 gün daha sonrada 2 gün merional 150 kullandım kontrol için gittiğimde yumurtam çatlamıştı çok fazla akıntım vardı (muhtemelen 17 mm )bugün ve diğer günler ilişki önerdi en son adetim 1 kasımdı bugün test yaptım negatif çıktı(( inanılmaz şekilde 10 gündür kasıklarım belim bacaklarım ağrıyor sizce hamile olabilirmiyim?(((

Bugün ve diğer günler ilişki önerilmiş bir gün içinde gebelik oluşmaz testte de çıkmaz. Adet döneminizde gecikme yaşarsanız gebelik testi yapın.

Geri