acaba hamilemiyimm kiiii:)

Mensiniz 4 gün gecikmiş .Yeterli gecikme mevcut. Gebe olup olmadığınızı test yaparak öğrenebilirsiniz.

Gögüslerdeki şişme genelde tüketilen sıvı ile alakalıdır. Kahve ,çay,cola hazır içecekler gögüslerde hassasiyet ve dolgunlaşmaya neden olabilir. Bu durumu sanırım gebeliğe yoruyorsunuz. Ama şu an gebelikle alakalı bir durum değil.Ovül dönemindesiniz. Gögüs hassasiyeti ve gögüsteki değişimler gebeliğin 4. haftasından itibaren başlar..

Kızlar ben bugün katildim araniza öncelikle hemize merhaba benim adetim bitti ve adet olurken hiç ağrım olmadı normalde olurdu ama olmadı adetim bitti ve ertesi gün aksamı tekrar geldi ama bı geldi bı gelmedi değişik ti yani sabah tan beri hiç yok bitti yani ve belim kasiklarim çok ama çok ağrıyor sizce neden olur hamile olabilir miyim kızlara

Kızlar ben bugün katildim araniza öncelikle hemize merhaba benim adetim bitti ve adet olurken hiç ağrım olmadı normalde olurdu ama olmadı adetim bitti ve ertesi gün aksamı tekrar geldi ama bı geldi bı gelmedi değişik ti yani sabah tan beri hiç yok bitti yani ve belim kasiklarim çok ama çok ağrıyor sizce neden olur hamile olabilir miyim kızlara
inş cnm hayırlısı olsun fazlada kafanı takma varmı diye ben gibi yıkılırsın d.r hep kafada bitiyo diyolar ne kadar haklılarda bizler dinleyemiyoruz

Merhaba , üyeliğiniz hayırlı olsun. Size yardımcı olmamız açısın dan lütfen gerekli bilgileri daha anlaşılır verirmisiniz. Mensiniz kaç gün sürdü ve tam günüde mi gerçekleşti ?

Geri