acaba hamilemiyimm kiiii:)

beklemek çok can sıkıcı.bugün 31 i. 4 gün geçti.adet olacakmışım gibi geliyo.ama yok bişey hala.test yapınca negatif çıkarsa diye korkuyorum.karnımda şişkinlik var.kasıklarım ağrıyor.beklemelimiyim daha

bence artık bekleme... hemen yap en azından varsa var yoksa yok dersin.
çünkü bazen stres de geciktirebiliyor. 2 saat falan tuvalete girme, beklet yani sonra hemen testini yap. varsa zaten hemen çıkar.
inşallah meleğin gelmiştir.

inşallah canım.yarın sabah yapacağım artık.çok merak ediyorum.ama hiç hamilelik belirtisi yok.adet olacakmışım gibi.ya yoksa çok üzülürüm.inşallah meleğim vardır.bebiş geliyodur.Allah isteyen herkesin yüzüne gülsün dualarını kabul etsin.

bugün sabah yaptım sonuç negatif ama hala adet olmadım.ne yapsam kan testide mi yaptırsam.bi yerde okumuştum geç döllenmede idrarda çıkmıyormuş.11-12 si gibi denedik.iki gün içinde rahme tutunsa 18 günlük falan olması gerek tahminen.çıkmayabilir dedi arkadaşım bekle 5 gün daha öle kan testi yaptır dedi bilmiyom kafam karıştı negatifi görünce de çok üzüldüm.yardım edermisiniz delireceğim yoksa.

bugün sabah yaptım sonuç negatif ama hala adet olmadım.ne yapsam kan testide mi yaptırsam.bi yerde okumuştum geç döllenmede idrarda çıkmıyormuş.11-12 si gibi denedik.iki gün içinde rahme tutunsa 18 günlük falan olması gerek tahminen.çıkmayabilir dedi arkadaşım bekle 5 gün daha öle kan testi yaptır dedi bilmiyom kafam karıştı negatifi görünce de çok üzüldüm.yardım edermisiniz delireceğim yoksa.
cnm ben 3 gün geçtiğinde idrar testi yapmıştım ikinci çizgi silik çıkmıştı kan testinde de pozitif çıkmıştı. eğer sendede ikinci çizgi silik çıktıysa kan testi yaptır ama çıkmadıysa yaptırma. bi kaç gün bekle derim ben tabi beklemekte zor .

ben 5 aylık evliyim bu ay yumurtlama günümden sonra belim ağrımaya basladı basım dönüyo reglme 4 gün war kendmi hic bu kadar tuhaf hissetmemstm belim 5 aydr hic ağrımadı hamilemiyimki:))

benim de karnım adet olacakmışım gibi ağrıyor belim kasıklarım.... ama bi türlü adet olmadım 3 gün gecikti kafayı yicem yardımmmm

,

Bnimde 3.gün hala adet olamadim göğüslerimde ağrı yok sadece belim cok ağrıyor ve şeffaf bir akıntım var arada karnım ağrıyor dün test yaptım negatif cıktı cok üzüldüm bebeğim olsun istiyorum cok :( daha 3aylık evliyim herkez hamilelik varmı diye sorup duruyo sinir bozucu bisey :( inş olur bebeğim sizce hamilemiyim artık test yapmaktan korkar oldum

Kızlar adetim gecikeli 3 gğn oldu 1 haftadır adet ağrısı gibi ağrılar var kan testi 0<5 cıktı acaba hamilemym

Merhaba , Hcg değeriniz gebelik lehine değil. Her mens gecikmesi de hamileliğin emaresi değildir. Gecikme ; hormonal bozukluk,stres rahim kaynaklı bir sorun , polip,kist, miyom kaynaklı olabilir.Bir kaç gün için de mensiniz başlamazsa hekime görünüp muayene olun.

Kızlar adet günüm 4 gün geçti daha hasta olmadım karnım şiş sag kasigim ağrıyor belim ağrıyor test yapımı

Geri