acaba hamilemiyimm kiiii:)

kızlar hala adet olmadım bi kaç gün daha geçmesini beklıorum git gide daha çok umutlanıorumm..:)

ben hazıran ayında ıkı kez adet oldum bu normalmı sence ıkısınde ve yırmıucunde doktora sordugumda olabılır demıstı gecen ayın yırmıucunden berı adet olmadım ıste ama ınanılmaz bır durumdayım kasıklarım bazen delı gıbı agrıyor yırmı gundur karnımda adet sancısı gıbı agrılar var sımdı de batma tarzında oluyor belım cok agrıyor ozellıkle yoruldugum zamanlarda bulantım yok goguslerımde hıc agrmıyor ama gecen haftalarda koltuk altlarım sankı sıvılce cıkıyormus gıbı ahrıdı dokunamadım bu belırtıler sence hamılelık olabılırmı
çok tuhaf bi durum canım yaa senn yernde olmak istemezdm çünkü belrsizlerle yaşamak çok kötü bişey..hiç beklemeden doktora git canım durumdan haberdar et...

bugun test yaptım ama negatf çıktı daha erken die umudumu kaybetmedim.sabah 6 da mide bulantısıyla uyandım.midem kazınıodu aynı zamanda..pazartesiye kadar adet olmassam doktora gidicem...

sımdı wc ye gırdım cokaz kan gelmıstı acık renklı dahada kan testımın sonucunu almadım acaba lekenmemı cunkı adet gunumden bır hafta gecmıstı of allahımya

banada yardımcı ıolun bayanlar ben haziranın 11inde adet olmuştum bu ay yani temmuzdaadet günüm gelmeden test yaptım 2.çizgi belli belirsizdi ve temmuzun 8inde bir günlük kanamam oldu şimdilerde ise kasık ağrılarım var akıntım var test yapıyorum 2.çizgide çıkmıyo hamile olambilirnmiyim sizce önümüzdeki hafta gitmek istiyorum doktora inş hayırlı haberler duyarım 2tane düşük yaptım ve artık çok korkuyorum

Herkese mrb.Benimde bugün adetim 3 gün oldu geçti.Ama ben dün Dr. a gittim ultrasonla baktı rahim duvarı kalınlaşmış gebe olabilirsin dedi. Sonra kan testi istedi ama sonuç 0.1 çıktı.Yani negatif.Bugün başka bir Prof Drla görüştüm geç döllenme olduysa kan testi 1 haftalık adet gecikmesinden sonra çıkar dedi kafam iice karıştı napıcam hiç bilmiorum.

Geri