adet düzensizliği yaşayanlar

A

aymerve

Forum Okuru
adet düzensizliği yaşayanlar
geciken adet kanaması geciken adet kanamaları için dönemleri
senede ilaçsız bir yada 2 kere adet görüyorum bi şey bilen yardımcı olabilecek birileri varmıı:ar4fd::ar4fd:

Cevap: adet düzensizliği yaşayanlar

bu sorunun için doktora gittinmi canım,adet düzensizliğinin bir çok sebebi vardır,bunlardan mutlaka biri de sende vardır

Cevap: adet düzensizliği yaşayanlar

gittim cnm hormonlarım normalmiş pkoda dilmişim.. sadece yumurtalıklarım çalışmıyomuş bunun için 3 ilaç denedik fayda etmedi bile...... son su an bari adet görüyüm diye doğum kontrole başladım

bende düzensizlikten dolayı doğum kontrol haplarını 3 ay kullandım ve gecen ay bıraktım,şu anda çok düzenli ama bakalım kaç ay sürecek bu düzenlilik çünkü bir kaç zaman sonra yine düzensizleşecek biliyorum

ya inanıp inanmama sizlere kalıyo, ama ben size bişey önerecem;kendim denedim,bazı aylar adet gecikmesi oluyodu benim civanperçemi ve adaçayı bileşimi vesilesiyle geciken adetim düzene girdi.bi hafta adet görene kadar bu bitkileri günde 1 bardak sıcak suda bekletip içebilirsiniz

bende gıttım doktora hap kullandm bıraktım 2 aay dusenlı defam ettı ama sora yınee eskıye döndüü bi çare bulamadı doktorlar kiss falanda yokmuss neye göre oluyo bu anlmıs deılımm erken oluyorum bendee:(

adet zamanlarmda sanki kemiğme bıçak sağlanıyor gibi oluyro nednini merak ediyorum doktora gidiyorum ultrasyonla bakıp birşeyiniz yok diyor fkaat bu ağrı nereeden gelior anlamıyorum

Geri