adet düzensizliği yaşayanlar

mrhabalar bende de üç aydır her ay iki gün erken olurken bu ay nedense iki gün sonra oldu ayın 30 vey a 31 çekmesine göre normal gün kayması yaşanıyor fkaat bendek i bu olayın normal olabile eğini düşünemiyorum böyle bir durumu yaşayanlr paylaşımda bulunurlarsa memnun olurum

canım bende öyleydim hap veriyolar ama sonra o hapalr kısırlaştıra biliyomuş o yüzden ben kulanmadım am<şimdi normal

bende 6 aydır doktorlara gidiorum önceden kist vardı ondanmış şimdi bişi kalmamış 2 kez hap kullandım oluyordum ama hapları bırakınca olmuorum hormonlar normal, kist yok napcam bilmiom kasım olmadım aralıkta olcakmıyım bakalım.Tüm belirtileri oluo ama olay yok,psikolojimi bozuo ilerde çocuğum olmassa die üzülüyorum.

bende ergenlikte çok adet düzensizliği yaşadım ama şuan geçti yani evlendikten sonra günü gününe olurum keşke adetim geçsede hamiş olsam.

canım bende de vardı senelerdır doktora gıttım yumurtalıklarımtembel calsımıyomus ılac kullanıyorum bırde troıtlerden kaynaklanıyormus hormonlardan cnm sendede bu olabılırr

ya haplar kısırlaşmaya neden oluyormuş...kimse pek önermiyor...ama ender saraç'ın programında görmüştüm maydonoz da iyi geliyomuş...benimki çok düzensiz...5 aydır olmuyorum..her türlü yolu denedim (hap hariç) daha doğal olan bi formül bilen varsa yardımcı olabilirmi???

Geri