Adet söktürücü Farlutal Kullananlar Kadınların Yorumları

F

farlutal kullanan

Forum Okuru
Adet söktürücü Farlutal Kullananlar Kadınların Yorumları

Adet söktürücü Farlutal Kullananlar Kadınların Yorumları Lazım

Adet söktürücü Farlutal Kullananlar? arkadaşlarım benim adetlerim son derece düzensiz arkadaşlarım. Acaba adet söktürücü olarak sizler ne kullandınız allaşkına bana yardım edin. Adet tarihlerim bu kadar düzensiz olduğu için hamile kalmak içinde sıkıntı yaşıyorum. Yumurtlama ne zaman bilemiyorum. Siz Farlutal kullandınız mı nasıl kullandınız daha sonra ne zaman hamile kaldınız teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar hayatım farlutal kullanan kadınların yorumlarının olduğu konu linklerini aşağıdan bırakıyorum. da sen kendi başına mı kullandın bunu doktor tavsiyesi ile mi kullandın bilemiyorum ama kendi başına lütfen iş yapma.

Eğer yumurtlama tarihim ne zaman bilemiyorum diyor isen hemen aşağıda yer alan konudan yararlan. Hamile kalabilmek için yumurtlama günlerinde birliktelik yaşaman gerektiğinin altını çizmek isterim. Yani yumurtlaman yok ise boşuna çalışmışsın demektir hayatım.

Yukarıdaki konudan adet olduktan sonra yapacağın hesap ile yumurtlama günü hesaplama işlemini yapabilirsin onun haricinde aşağıdaki konulara bak hayatım.

Selamlar hayatım farlutal kullanan kadınların yorumlarının olduğu konu linklerini aşağıdan bırakıyorum. da sen kendi başına mı kullandın bunu doktor tavsiyesi ile mi kullandın bilemiyorum ama kendi başına lütfen iş yapma.

Eğer yumurtlama tarihim ne zaman bilemiyorum diyor isen hemen aşağıda yer alan konudan yararlan. Hamile kalabilmek için yumurtlama günlerinde birliktelik yaşaman gerektiğinin altını çizmek isterim. Yani yumurtlaman yok ise boşuna çalışmışsın demektir hayatım.

Yukarıdaki konudan adet olduktan sonra yapacağın hesap ile yumurtlama günü hesaplama işlemini yapabilirsin onun haricinde aşağıdaki konulara bak hayatım.

Geri