adetine 2-3 gün kala hamile olacağını hissedenler

Sağol cnm daha zamanı var demekki ne yapalım
Ay abla bende kan testi yaptıralı 9gün oldunişte yoktu adetime iki gün kaldı dün sabahtan beri sag kasıgım da dakikada üç dört kere basta oluyor cok acısı yok iğne batar gibi oluyor ama bir iki saniye sürüyor tahmini yumurtlama günüm gelmişti kan tahlili yaptırdığım da ama acaba bu 9gün içinde olabilir mi?

Ay abla bende kan testi yaptıralı 9gün oldunişte yoktu adetime iki gün kaldı dün sabahtan beri sag kasıgım da dakikada üç dört kere basta oluyor cok acısı yok iğne batar gibi oluyor ama bir iki saniye sürüyor tahmini yumurtlama günüm gelmişti kan tahlili yaptırdığım da ama acaba bu 9gün içinde olabilir mi?
Olabilir cnm inş vardır Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin adet olmazsan test yaparsın :)

Olabilir cnm inş vardır Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin adet olmazsan test yaparsın :)

Abla gönderdiğim çizelgeye göre adet günüm bugün demi. Eger 30 31günde bir adet olsaydım her ay aynı güne denk gelirdi demi ben 28günde bir falan oluyorum işte gecen ay bide 31cekti asıl adet günüm bugün mü yoksa aynı günü mü beklemediğim.

Ekli dosyalar

• DSC_0087.JPG
    DSC_0087.JPG
    646,3 KB · Görüntüleme: 554
Geri