adetine 2-3 gün kala hamile olacağını hissedenler

Ay abla bıgün baygınlık getirdimacile gittik gebelik doktor duphastonayan etkisi donanmış dedi istersen bir ay ara ver iki ay daha kullan istersen de içmeye başlayalım dedi napıcam hiç bilmiyorum sen naptın?
Valla bencede fena bir ilaçmış bence başka bir söktürücü iste cnm .bende adet olacam diye düşünüyorum açıkçası beklemedeyim o yüzden hatta adet olursam 1 ay ara verip öyle tekrar başlamayı düşünüyorum çünkü Bayramdı ev temizliğiydi benim için bu ay fena iş var hem böylece biraz kafam dağılır başka konulardan canımda sıkkın

Valla bencede fena bir ilaçmış bence başka bir söktürücü iste cnm .bende adet olacam diye düşünüyorum açıkçası beklemedeyim o yüzden hatta adet olursam 1 ay ara verip öyle tekrar başlamayı düşünüyorum çünkü Bayramdı ev temizliğiydi benim için bu ay fena iş var hem böylece biraz kafam dağılır başka konulardan canımda sıkkın
Bir ay ara ver tekrar basla dedi yada iğne tedavisine gecelim dedi napsam iğne tedavisine gecsem mi bi kac yakınım da iğne için cok erken dio aklım karıştı.

Geri