Adetten hemen sonra hamile kalınır mı ?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Editör tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. t375 fatma

t375 fatma Forum Okuru

Merhaba bn birseyi sorucam size çok acil cvp istiyorum ben ramazandan önce ilişki yasadim ve ramazanin 3. Veya 4. Gunu adet gördüm sonra bir daha ilişki yasamadim ama şuan adetim 5 gün gecikti. Ultrasonlada baktirdim bisey cikmadi test yaptim onda da bsey ckmadi ama bn çok korkuyorum hamilemiyim acaba

2. küçükmelek123

küçükmelek123 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    18
    yok canım değilsindir bişey çıkmamış ultrasonda da için rahat olsun..

3. hatice kara

hatice kara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Slm Ben 8 yillik evliyim ve esimin cocugu olmuyor.sperm sayisi 0 oldugu icin.gecen ayin 23 unde adet oldum Ve 4 gun surdu.regl ertesi gunu iliskiye girdik yani 28 inde.ve 6 agustostan beri goguslerimde agri Ve sis var sanki adet olacakmis gibi ve vucud isim cok sicak . Acaba hamile olabilirmiyim?sizce?allah herkese nasip etsin.tesekkurler

4. hatice kara

hatice kara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

5. hatice kara

hatice kara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Birileri bana fikir verirse sevinirim . Cok merak ediyorum acaba varmi diye .allahim bizede nasip eder belki insallah.

6. Şeyma krds

Şeyma krds Forum Okuru

Mrb bnm adetim den çıkalı 5 gün oldu ve kasıklarım çok ağrıyo ve burun tıkanıklığı var ve yorgunluk var acaba hamilemiyim nolur yardım edin cevap verirmisiniz tşk edrm

7. diren kaya

diren kaya Forum Okuru

Mrblr ben temmuz ayınn 26 da adet oldum agustosta olmam gerekiyodu 7 gün geciktim ama test yaptim negatif cikti sizce testler dogrumudur

8. esra karaca

esra karaca Forum Okuru

Slm kizlar bnde agusts 12 snde adet oldum 5 gün filan surdu ve agsts 21 de esimle birlikte olduk ve bnde bir siskinlk olmaya basladi karnmda ve kasiklarimda hafif sancilar başkada bir belirti yok birkere bile içine boşalma olsa hamile kalinabilirmi kazayla diye çok duyuyorum hamile kalanlari ama ne bileyim bi seferde de hamile kalinirmi bilmiyrm ama pskljk olarakmi nedr kendimi sanki hamile hissediyorum ve bnim adetm her ay 3-4 gün önce gelir sabrszlkla bkliyrm 10 GN daha kaldi herşeyin hayirlisi ama bu 10 gün nasil geçer bilmiyrm sizce hamilemiyimdr ya bsy söyleyin lütfen :(

9. Aslı genç

Aslı genç Forum Okuru

Merhaba adet dönemim bittikten 3 gün sonra kantestimde 613 gebelik çıktı ve şuan pembe renkte hafıf kanamam var bana yardımcı olurmusunuz

10. Aslı genç

Aslı genç Forum Okuru

Slm adetten 2 gün sonra kan testi kaptırdım 613 gebelik çıktı ve şuan pembe şekilde az kanamam var yardımcı olurmuşsunuz:(

11. mylife-17

mylife-17 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    141
    Ödül Puanları:
    43
    Nasil regli gördünün normal dongude. Ve iki gun sonra kan testi yaptirdin gebe ciktin ve degerinde 613. Hayirlisi olsun cnm ilk öncede. Şuan soktayimda yanlış anlama ilk defa duyuyorum regli görüp hamile kalanda. Cnm sen üstüne görmüş olma sakin.

12. Honka

Honka Forum Okuru

Merhaba ben adet olduktan bir yada iki gün sonra sevgilimle sürtünmeli olarak ilişkiye girdim fakat vajinamdan içeri ne sperm girdi nede aleti girdi bir kaç defa tek değmiştir aradan zaman geçti ve ben adetimi oldum zamanında ama ikinci adetimde gecikme odu ve midrm bulanıyo sanki göğsüm şişmiş gibi hissediyorum sizce hamilemiyim lütfen acil cevap verin

13. seda yıldız

seda yıldız Forum Okuru

merhaba ben adetimin son günü surtunme ile ilişki yaşadım boşalma olmadı hamile kalma ihtimalim var mı aceba , göğsümde hassaslık var

14. seda yıldız

seda yıldız Forum Okuru

15. ayse saltik

ayse saltik Forum Okuru

Mrhb ben dugunmde hastaydm 3 gun snra yikandim esim icime bosaldi hamile kalma riskim yuksmi ?

Adetten hemen sonra hamile kalınır mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı?

Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı?

Adettim bitince birlikte olsam hamilelik olur mu ? Adetten hemen sonra ya da önce birliktelik yaşasam bu gebe kalmama neden olur mu ? Kadınlar için adet ile gebelik ilişkisi hakkında sorularım var yanıtlar mısınız lütfen ? Adetten hemen sonra hamile kalınırmı adet bittikten hemen sonra hamile kalınırmı adetten ne zaman kalınır Arkadaşlar yumurtlamaydı adet günüydü derken kafam allak bullak...
  2. ilişkiden hemen sonra hamile kalınır mı

ilişkiden hemen sonra hamile kalınır mı

Arkadaşlarım ilişkiden hemen sonra hamile kalınması mümkün mü bu konuyla ilgili bilgi ve acil yardım talep ediyorum saygılar sunuyorum.
  3. adetten nezaman sonra hamile kalınır

adetten nezaman sonra hamile kalınır

Kızlar hamilelikle ilgili benimde bir sorum var sizlere şimdi ben bu ayın 26 sında adet oldu bugün adetim bitti ne zaman hamile kalma şansım var yanu yumurtlama takibimi yapacam başka bişey mi bana yardımcı olun ya :) :hıms:
  4. Adetten önce Adetten hemen sonra hamile kalınırmı?

Adetten önce Adetten hemen sonra hamile kalınırmı?

adetten önce birliktelik gebe kalmayı sağlarmı,adetten sonraki birliktelikle gebe kalınırmı,adetliyen hamile kalınırmı,adetten 1 gün sonra ilişkiyle gebe kalınırmı,adetten 1 gün önceki ilişkiyle hamile kalınırmı hakkında bilgiler Melekler mekanı.com'a adetliyken ilşkiye girildiğinde hamile kalınırmı,adetten bir kaç gün önce ilşkiye girdim hamile kalma olasılığım nedir; gibi sorular...
  5. adetten sonra 28.gün gebe kalınır mı?

adetten sonra 28.gün gebe kalınır mı?

32-35 günde bir adet olan biri adetin ilk gününden itibaren 28. günde gebe kalabilir mi? adetim 7 gün gecikti görüslerinizi alabilir miyim?

Sayfayı Paylaş