Adetten hemen sonra hamile kalınır mı ?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Editör tarafından paylaşıldı.

1. bebiiisss

bebiiisss Forum Okuru

Merhabalar benim adetim biteli bi hafta oldu ilişkiye girdik eşimle kasklarım da hafif ağrı var bide akıntım var acaba yumurtlama donemindemiyim hamile kalmis olabilirmiyim

2. ırmak-akın

ırmak-akın Forum Okuru

mrb. ben eşimle adetim bittikten 1 qün sonra birlikte oldum ve eşim içime boşaldı tutamadı. şimdi hamile olmaktan korkuyorum. hamile olma olsılıqım nedir ?:(:(:(

3. misafir_58

misafir_58 Forum Okuru

Adetim bittip ertesi gün nisanlimla ilişkiye girdim.Bugün 1 hafta oldu.Ve anlamadığım bir şekilde kanamam oldu ve dünden beri de mide bulantısı ve kasık ağrısı şikayetlerim var bana neler oluyor?

4. Ozge01

Ozge01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    BENDE ayni durumu yasamistm yasiyorum da sizce hamile miyimdir adetime 1 hafta var.

5. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.281
    Ödül Puanları:
    113
    1 hafta içinde gebelik belirtisi olmaz ara kanamalar rahim kaynaklı olabilir.Jinekoloğa görünün

6. Ozge01

Ozge01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Canım benim de adetime 1 hafta var. 10 haziran gecesi adet oldum 14 unde bitti adetimm. 15 in dede sözlüm le iliskim oldu ama penis vajinama girmedi bile sadece sürtünme oldu korkuyorum yine de . 24 unde yumurtlama olduğunu hissettim. 2 gündür Göğüslerm agrio sence hamile miyim ?

7. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.281
    Ödül Puanları:
    113
    Bu kadar erken gebelik belirtisi olmaz gögüs hassasiyeti mense yakın dönemde tüm bayanlarda olan bir durum.

Ozge01 bunu beğendi.
  8. Ozge01

Ozge01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Benimm baya hassas Göğüslerim canım adetime dediğim gibi 1 hafta var. Akintim da var beyaz korkuyorum açıkçası umarm gebe değilimdrr.

9. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.281
    Ödül Puanları:
    113
    Bayanların hepsinde gögüs hassasiyeti vajinal akıntı olur .Akıntı olmazsa vajina nemlenmez .Hemen gebeliğe bağlamayın bence..

10. Ozge01

Ozge01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Cok sağol canim ya icimi rahatlattn doğrusu :) bi de adet bittikten sonra hamile kalinmaz diolar sence doğru mu ?

11. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.281
    Ödül Puanları:
    113
    Rica ederim.Bilakis her dönem gebe kalmak mümkündür.Düzensiz ovülasyonla korunmasız ilişki her dönem risktir.Sevgiler..

12. Ozge01

Ozge01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Benim adetim duzenli ve yumurtlama dönemlerim de duzenli iste son 2 gündür Göğüslerm agrio o bakimdan korktumm umarım adett olurum

BEYZA21 bunu beğendi.
  13. ESMA2525

ESMA2525 Forum Okuru

Merhaba kizlar,
    Ayni durum bendede esimle adetimden sonra korunmasiz iliskiye girdik ve yaklasik bir hafta akintim vardi önce pembe,sonra kahverengi ve seffaf oldu.Kokusu yoktu ve simdi akintim kesildi.Belim cok agridi bir hafta ve sag kasigim.Simdi gögüslerim agrimaya basladi.Adetime 10 gün var.Acaba erken döllenme mi oldu?Bilgisi olan varsa lütfen yazsin.Tesekkür ederim :)

14. bestu

bestu Forum Okuru

Adet oldu ve bitti hamile ola bilirmiyim miyde bulantim ve uykum cok fazla bas don mesinde

15. baharsiz

baharsiz Forum Okuru

Meraba benim adetim bitti ama bas donme miyde bulatim kokulardan rahatsiz olma uyku cok fazla hamilemiyim acaba

Adetten hemen sonra hamile kalınır mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı?

Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı?

Adettim bitince birlikte olsam hamilelik olur mu ? Adetten hemen sonra ya da önce birliktelik yaşasam bu gebe kalmama neden olur mu ? Kadınlar için adet ile gebelik ilişkisi hakkında sorularım var yanıtlar mısınız lütfen ? Adetten hemen sonra hamile kalınırmı adet bittikten hemen sonra hamile kalınırmı adetten ne zaman kalınır Arkadaşlar yumurtlamaydı adet günüydü derken kafam allak bullak...
  2. ilişkiden hemen sonra hamile kalınır mı

ilişkiden hemen sonra hamile kalınır mı

Arkadaşlarım ilişkiden hemen sonra hamile kalınması mümkün mü bu konuyla ilgili bilgi ve acil yardım talep ediyorum saygılar sunuyorum.
  3. adetten nezaman sonra hamile kalınır

adetten nezaman sonra hamile kalınır

Kızlar hamilelikle ilgili benimde bir sorum var sizlere şimdi ben bu ayın 26 sında adet oldu bugün adetim bitti ne zaman hamile kalma şansım var yanu yumurtlama takibimi yapacam başka bişey mi bana yardımcı olun ya :) :hıms:
  4. İlişkiden hemen sonra adet oldum hamile kalırmıyım?

İlişkiden hemen sonra adet oldum hamile kalırmıyım?

Hamile kalma oranının en yüksek olduğu dönem yumurtlamadan dört gün önce ve yumurtlamadan bir iki gün sonrasıdır. Yumurtlama olduktan 12 -24 saat içerisinde döllenme olmaz ise yumurta ölür. Kadınların aklında olan bir şüphede adet oldum ama yine de hamile olabilirmiyim sorusudur. Bu genel olarak adet düzensizliğini de beraberinde getirir. Eğer üstüne görmekten korkuluyorsa son adet tarihine...
  5. adetten sonra 28.gün gebe kalınır mı?

adetten sonra 28.gün gebe kalınır mı?

32-35 günde bir adet olan biri adetin ilk gününden itibaren 28. günde gebe kalabilir mi? adetim 7 gün gecikti görüslerinizi alabilir miyim?

Sayfayı Paylaş