Adetten hemen sonra hamile kalınır mı ?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Editör tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. ayse saltik

ayse saltik Forum Okuru

Dugunumdd adetlydm 3 gun sonra yikandm esim icime bosaldi addet olma riskm yuksekmi ?

2. sevda oz

sevda oz Forum Okuru

Ben hap kullaniyorum esimle iliskiye girdik bi ara sonra hasta oldum 4 gun filan surdu simdi bir aydan fazladir hasta olmuyorum endiseleniyorum acaba hamilemiyim lutfen bilgisi olan beni aydinlatsin

3. pelin kös

pelin kös Forum Okuru

merhabalar ben de yeni gördüm bayanların sıkıntılı sorunu doğum kontrol hapı kullandım geçen ay bir gün içmesini unuttum sonra 2doz almadan devam ettim bittikten 5 gün sonra olmam lazımdı ben 8 gün sonra oldum 2.kutuya başlayacaktım ama ilacı ne zaman bıraktığımı hatırlayamadım o yüzden içmedim 2.paketi ve adetimle beraber 11.gün birlikte olduk aynı zamanda antidepresan kullanıyorum ne yapmam lazım kafam çok karıştı yardımcı olursanız sevinirim ilacın oluştuysa bebeğe zarar vermesinden korkuyorum bana bir çare

4. ssdff

ssdff Forum Okuru

adetimin son günü sürtünme yollu ilişki yaşadım. hiçbir şekilde boşalma olmadı oldu fakat erkek arkadaşım temizlenmişti bir de kesin çözüm olan idrarımı yaptım fln da dedi fakat zevk suyundan şüphe duyuyorum. hamile olma ihitmalim yüzde kaçtır?

5. misafir41

misafir41 Forum Okuru

Merhaba ben adet olduktan 1 2 gun sonra peş peşe eşimle ilişki yasadim simdi adet olma gunume gecen aya gore 10 gun kaldi kasiklarimda karnimda cok siddetli agri var .. Adetim hep farkli gunlerde oluyordu önceden olmayan bir akinti var simdi.. Hamile olma olasiligim varmidir acaba lutfeenn yardimci olunuz

6. misafir41

misafir41 Forum Okuru

Lutfenn yardimci olun acil yardima ihtiyacim vaarr .. Misafir41 li msja cevap verirmisiniz ustte ki

7. aysemsnmz

aysemsnmz Forum Okuru

17 yasndaym pek bilgim yok bu konularda.. adeyimin son gunu erkek arkadsmla iliskiye grdik we uzun sure icimden ckmadi ..hamile kalirmyim?

8. iremcan akyuz

iremcan akyuz Forum Okuru

Mrb arkadaslar ben iki aylik evliyim ve bundan iki sene once trioid ameliyati oldum ve eutrox die ilac kullaniyrm kontrol altindayim bundan bir hafta once tahlillerimi yenileyip doctorumun yanina gittim ve gayet ii oldgunu faket prolektan degerimin 20.98 oldugunu yuksek oldugnu soyledi ve beyin mr cekilmemi isdedi onun disinda degerlerimin normal oldgunu soyledi ben de norolojiye randevu aldim mr cekilmek icin ama bu prolektan degeri bebek olusumuna engelliyomus ve biz bebek istiyoruz boyle bir sorunla karsiilasan arkadaslarim bana bi bilgi versin moralim cok bozuk:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)':)':)':)':)'(

9. kamile çelik

kamile çelik Forum Okuru

Merhaba merak etim konu şu adet bittikten 2 gün sonra ilişki oldu gerdek gecesi yani bana dediklerine göre adetin bitimiyle hamile kalma oranın yüksek kısa sürede anne olursun dedikler anne olmayı çok istiyorum bugünle tam 9 gün oldu ilişki ayin 15 sinde gerçekleşti lütfen sizden acil yardım istiyorum internetten bakdigim yazıda ilişkiden 15 gün sonra hamilelik testi yapın dio doğrumu bilmiyorum lütfen çok acil sorularima cevap verirmisiniz :(

10. isimsiz

isimsiz Forum Okuru

yeni evliyim son adetim 28 agustostu ekimin 5 de gittim hastaneye 6 haftalik hamile oldugu mu doctor soyledi o sevincle eve gittim daha sonra hafta da bir kontrolle gittim bebek hic gelismemis dedi doctor en son yine gittigim de bebegim 8 haftalikti kürtaj ile aldilar düşük yaptigi mi söylediler simdi merak ediyorum araligin 5 de adet oldum 4 gün sürdü ertesi gün iliskiye girdik esimle bosaldi ve her günde giriyoruz tekrar hamile kalmak istiyorum tekrar kalabilir miyim

11. esma sarikaya

esma sarikaya Forum Okuru

Ben onece soruya cvp verym..

Surtunmeyle hamile kalinmz icine bosalmasi lazimm..
    Ben adetten iki gun sonra iliskiye girdim diyolrki hmn hamile kalinmz ama midem bulnyo hafifte sancilnyrum belimde bi agri var vede basim donuyo bazen acaba hamilemiymm cok merk ettgm vede cok istdgm bsy lutfn yardm edin

12. yasmin şentürk

yasmin şentürk Forum Okuru

bence ilk ilişkiden hemen sonra hamile kalinmaz

13. bahar kaya

bahar kaya Forum Okuru

14. bahar kaya

bahar kaya Forum Okuru

adetım bıtelı 6 gunoldu ılıskıye daha gırmedık bebek ıstıyoruz ama olmuyo sımdı ne zamn ılıskıye gırmelıyım cvp verırmısınız :( :(

15. gulocan can

gulocan can Forum Okuru

Ben erkek arkadasimla surtunme yoluyla birlikte olduk bosaldi ama pecete filan aldi hemen eline ustume geldimi diye sordum yok dedi bende tedavi goruyorum adet duzensizligim var ilac kullaniyorum orgometril bide folik asit kullaniyorum b12 vitamin ignesi yaptiriyorum kafam allak bullak sag kasigimda agri var 2gun once su gibi akintim oldu birden akti 3 ocakta iliskiye girdik 2sinde adetim bitti ne olur yardim edin hamilemiyim kafayi yiyecem erkek arkafasimda beni terk etti 2gun once

Adetten hemen sonra hamile kalınır mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı?

Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı?

Adettim bitince birlikte olsam hamilelik olur mu ? Adetten hemen sonra ya da önce birliktelik yaşasam bu gebe kalmama neden olur mu ? Kadınlar için adet ile gebelik ilişkisi hakkında sorularım var yanıtlar mısınız lütfen ? Adetten hemen sonra hamile kalınırmı adet bittikten hemen sonra hamile kalınırmı adetten ne zaman kalınır Arkadaşlar yumurtlamaydı adet günüydü derken kafam allak bullak...
  2. ilişkiden hemen sonra hamile kalınır mı

ilişkiden hemen sonra hamile kalınır mı

Arkadaşlarım ilişkiden hemen sonra hamile kalınması mümkün mü bu konuyla ilgili bilgi ve acil yardım talep ediyorum saygılar sunuyorum.
  3. adetten nezaman sonra hamile kalınır

adetten nezaman sonra hamile kalınır

Kızlar hamilelikle ilgili benimde bir sorum var sizlere şimdi ben bu ayın 26 sında adet oldu bugün adetim bitti ne zaman hamile kalma şansım var yanu yumurtlama takibimi yapacam başka bişey mi bana yardımcı olun ya :) :hıms:
  4. Adetten önce Adetten hemen sonra hamile kalınırmı?

Adetten önce Adetten hemen sonra hamile kalınırmı?

adetten önce birliktelik gebe kalmayı sağlarmı,adetten sonraki birliktelikle gebe kalınırmı,adetliyen hamile kalınırmı,adetten 1 gün sonra ilişkiyle gebe kalınırmı,adetten 1 gün önceki ilişkiyle hamile kalınırmı hakkında bilgiler Melekler mekanı.com'a adetliyken ilşkiye girildiğinde hamile kalınırmı,adetten bir kaç gün önce ilşkiye girdim hamile kalma olasılığım nedir; gibi sorular...
  5. adetten sonra 28.gün gebe kalınır mı?

adetten sonra 28.gün gebe kalınır mı?

32-35 günde bir adet olan biri adetin ilk gününden itibaren 28. günde gebe kalabilir mi? adetim 7 gün gecikti görüslerinizi alabilir miyim?

Sayfayı Paylaş