Adetten hemen sonra hamile kalınır mı ?

adetimden iki gün sonra ilişkiye girdim ve kızım 3 aylık nasıl oluyorda imkansız diyorsunuz hayret ediyorum
Ciddimisin ne olur bende cok istiyorum adetimden 3 gun sonra girdik 1hafta oldu canim cok yemek yemek istiyo olabilormi sence oldu deme senin simdi yaaaa ciddimisin

ben adetimin bittiği gün eşimle ilşkiye girdim. eşim geri geçti ve biraz süre sonra dışarıya boşaldı sizce içeride kaldığı sürece hamile bırakma ihtimali varmıdır.

adetim bittikten sonraki gün eşimle ilişkiye girdik geri çekilme yöntemiyle korunuyoruz kesinlikle boşalmadığını söyledi kendimden eminim dedi ilişkiden bir gün sonra kahverengi akıntı geldi sizce hamile kalabilir miyim ve bu kahverengi leke adetim olabilir mi ?

MERABALAR, ben 18 yasındayım ve bakireyim sevgilimle çıplak sürtüşerek bi ilişki yasadık adetım 16sındaydı 4 gün sürdü yanı 20 sınde bıttı bız ıse 21 ınde bu işi yaptık aradan 33 gün gectı 3 gun once kanama geldı sımdı bitti cok stres oldum bir haftadır başım ağrıyo bunu dusunerek bacaklarımda agrı vardı çok sizce bu yerleşme kanamasımıydı gebe olmuşmuyumdur, çünkü bi yerde okuduğumda zevk suyuyla sperm kayıp girebilirmiş diye duydum.YARDIM :S

Normalde bu sekilde hamile kalmazsin hem içine bosalmamis ama emin olmak icin idrar testi yapabilirsin :)

MERABALAR, ben 18 yasındayım ve bakireyim sevgilimle çıplak sürtüşerek bi ilişki yasadık adetım 16sındaydı 4 gün sürdü yanı 20 sınde bıttı bız ıse 21 ınde bu işi yaptık aradan 33 gün gectı 3 gun once kanama geldı sımdı bitti cok stres oldum bir haftadır başım ağrıyo bunu dusunerek bacaklarımda agrı vardı çok sizce bu yerleşme kanamasımıydı gebe olmuşmuyumdur, çünkü bi yerde okuduğumda zevk suyuyla sperm kayıp girebilirmiş diye duydum.YARDIM :S

merhaba ben adetimden bi hafta sonra sevgilimle ilişkiye girdim yani dün oldu hamile kalırmıyım çok acil cevap lütfeen..

erkek arkadaşımla geçen ay adetim bittikten 4-5 gün sonra ilişkiye girdik içime boşaldı ve ilişkiden sonra ertesi gün hapı kullandım fakat sürekli midemde bulantı oluyor adetimde gecikti hamile olabilir miyim ?

iyi aksamlar ben ocagin 6si adet gördüm 11i adet bitis tarihi eşimle birlikte olduk icime boşaldı ayın 17si de aynı şekilde icime boşaldı ben ilk birleşim için 20gün saydım test yaptım birşey çıkmadı ikincisi de ayın 10nda yapıcam hamile kalmam mümkünmü ilk bebeğim de gogusde olgunlasma olmuştu bu sefer belirti yok cevap verirseniz sevinirim tskler

merhabaa. en son adetm 3ocak ve adetn 7. gnundr esimle iliskim oldu geriye cekerek.korunduk.ertesi gun lekelendim ve adetn 15 . gunnde agrim oldu hamile.kalmis olablirmyim

Geri