Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı?

E

Edibeserra

Misafir
Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı?
ben adet oldktan sonra 2 gn nişanlımla ilişkiye girdim hamile kalma olasılıgım varmı bna biraz yardmcı olurmsnz :(
Bune terbiyesizlik. Ya hemen evlenin yada az daha sabredin.

D

deryauluk

Misafir
merhaba adetimin son günü ilişkiye girmiştik tam bitmemişti sizce hamile kalırmıyım

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, yumurtlama dönemi normalde iki adet ortasında gerçekleşir fakat her zaman beklenen tarihte olmayabilir . Düzensiz ovulasyonla her dönem gebe kalmak mümkündür.Beklenen döneminizde gecikmeniz olursa test yaparsınız.

M

Melisssssssssssss

Misafir
Adetten bir gün sonra ilişkiye girdik ama içeri boşalmadı bir damla falan belki bir şey olur mu

M

Melisagumus

Misafir
Arkadaşlar adetim bittikten hemen sonra nisanlim beni bozdu ben yine adet oldum pembe sivi akıntı geliyo hamile olmak istemiyoru simdden tesekkurederim

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
kızlar ben adetimden hemen sonra ilişkiye girdim yumurtlama gününde de girdim . Dünden beri alt kasigim ağrıyor sizce hamile miyim
Selamlar Reyah, Dün ilişkiye girmişsin bugün kasığın ağrıyor :) Bu kadar çabuk hamileliği dünyanın hiç bir yerinde bulamaz göremezsin. Beklemen gerekiyor. Evet kasıklarında ağrı olabilir ama bunun nedeni hamilelik değildir bilgin olsun. Adetine iki üç gün kalaya kadar bekle olur mu

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
kızlar ben adetimden hemen sonra ilişkiye girdim yumurtlama gününde de girdim . Dünden beri alt kasigim ağrıyor sizce hamile miyim
Merhaba, adet döneminiz ve yumurtlama gününüz hakkında bilgi vermemişsiniz. Bilgi vermiş olsaydınız dahi size tavsiyemiz kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapmak olacaktı. Varsa döneminizde gecikme gebe olup olmadığınızı test yaparak öğrenebilirsiniz.Ayrıca Kasık ağrısı gebelik kaynaklı olduğu gibi adet öncesi yaşanan bir septom dur. Bunların dışında kist, miyom enfeksiyon kasık ağrısına neden olabilir, bu bilgiyide buraya not düşelim..

FSH Hormonu nasıl düşer Adetim 2 gün geçikti hamilemiyim hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Adet bitiminden sonra kasık ağrısı ne demek neden ağrılarım var Adet bitiminden sonra kasık ağrısı ne demek neden ağrılarım var
1 ay önce ilişkimden sonra adet oldum 11inde normal 6-7 gün sürdü ama adetim bittikten 1 hafta sonra başlayan ağrım var ara ara kasıklarımda batma ağrı oluyor bazen çok şiddetli oluyor bacaklarıma vuruyor...
Gebelik belirtileri 3
Adet öncesi bu ağrılar normal mi Adet öncesi bu ağrılar normal mi
ben kasımdaki ilişkimden sonra 6-7 gün süren adetimi oldum fakat bir aydır ksık ağrım var bacaklarıma vuruyor bu ayki ilişkim geçen haftasınu oldu içine boşalma olduğunu düşünmüyorum 6-7 gün sonra adet olmam...
Gebelik belirtileri 1
Ella ertesi  gün hapı yuttum adet olmadım hamilemiyim Ella ertesi gün hapı yuttum adet olmadım hamilemiyim
Iliskiden 2 gün sonra Ertesi gün hapı içtim kanamam olmadı ama kasiklarim ve belim çok ağrıyor ve ondan öncede zaten adetum gecikti bu ay hasta olmadım sabahları mide bulantım baş dönmem oluyor ve kasılmalarım oluyor bunlar hamilelik belitrileri...
Gebelik belirtileri 1
Ella hapı kullanıp adet olmayanlar hamilemiyim ben Ella hapı kullanıp adet olmayanlar hamilemiyim ben
Selamlar ben ella ertesi gün hapı kullandım ilişkiden 1 saat sonra içtim ve daha hasta olmadım 7 gün gecti hasta olurmuyum sizce ve sonrasında hamile kalirmiyim bi etkisi varmi ella hapının hamile kalirmiyim
Gebelik belirtileri 4
FSH Hormonu nasıl düşer Adetim 2 gün geçikti hamilemiyim FSH Hormonu nasıl düşer Adetim 2 gün geçikti hamilemiyim
Öncelikle merhaba arkadaşlar .. Benim serüvenim oldukça uzun..31 Mayıs’ta ilk hamileliğimi yaşayıp 7 gün sonra kimsal gebelik ile düşğk yaptım.ama bu hamileliği yaşamadan 1 ay evvelinde hormon testi yapmıştım.FSH hormonum 10 çıkmıştı.bu arada...
Gebelik belirtileri 4