Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı?

Merhaba, yumurtlama dönemi normalde iki adet ortasında gerçekleşir fakat her zaman beklenen tarihte olmayabilir . Düzensiz ovulasyonla her dönem gebe kalmak mümkündür.Beklenen döneminizde gecikmeniz olursa test yaparsınız.

Adetten bir gün sonra ilişkiye girdik ama içeri boşalmadı bir damla falan belki bir şey olur mu

Arkadaşlar adetim bittikten hemen sonra nisanlim beni bozdu ben yine adet oldum pembe sivi akıntı geliyo hamile olmak istemiyoru simdden tesekkurederim

kızlar ben adetimden hemen sonra ilişkiye girdim yumurtlama gününde de girdim . Dünden beri alt kasigim ağrıyor sizce hamile miyim

kızlar ben adetimden hemen sonra ilişkiye girdim yumurtlama gününde de girdim . Dünden beri alt kasigim ağrıyor sizce hamile miyim

Selamlar Reyah, Dün ilişkiye girmişsin bugün kasığın ağrıyor :) Bu kadar çabuk hamileliği dünyanın hiç bir yerinde bulamaz göremezsin. Beklemen gerekiyor. Evet kasıklarında ağrı olabilir ama bunun nedeni hamilelik değildir bilgin olsun. Adetine iki üç gün kalaya kadar bekle olur mu

Merhaba, adet döneminiz ve yumurtlama gününüz hakkında bilgi vermemişsiniz. Bilgi vermiş olsaydınız dahi size tavsiyemiz kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapmak olacaktı. Varsa döneminizde gecikme gebe olup olmadığınızı test yaparak öğrenebilirsiniz.Ayrıca Kasık ağrısı gebelik kaynaklı olduğu gibi adet öncesi yaşanan bir septom dur. Bunların dışında kist, miyom enfeksiyon kasık ağrısına neden olabilir, bu bilgiyide buraya not düşelim..

Geri