Ağız ve diş sağlığı ile ilgili tüm sorularınız ..

S.a!
Benim annem geceleri dislerini cok gicirdatiyor.. Bana burda doktor demisti, özel birsey yaptirilmasi lazimmis, geceleri takmak icin. Bunu sizde yapiyormusunuz?

Bide.. fiyatlar hakkinda bilgi verseniz cok sevinirim ya :)

Simdiden tesekkürler..

gece lağından bahsediyorsunuz evet yapılması şart dişlerine kemiklerine ve eklemlerine çok zararlı biz yapıyoruz normalde 150 tl ama indirim olur mutlaka geçmiş olsun

merhaba :) bende alt çenede arkadan bir diş çektirmiştim sanırım 4-5 yıl oldu. dişlerim düzgündü gayet ama şimdi ön dişlerde hafif yamulmalar olmaya başladı sanırım dişdeki o boşluk yüzünden. Benim sorum şu bu yamulmalar tel taktırmadan düzeltilerbilir mi? bu yaşdan sonra tel takmak istemem çünkü.

tei tavsiye ederim ama telsiz düzelsin istersenzi ozaman kaplamak gerekir başka türlü istediğiniz estetik görüntü oluşmaz

tei tavsiye ederim ama telsiz düzelsin istersenzi ozaman kaplamak gerekir başka türlü istediğiniz estetik görüntü oluşmaz

son bir soru daha sorucam :) işlem yaptırmasam boşluğu kapatana kadar kayma olur mu?çekilen dişimin yerindeki boşluk kaymadan dolayı azalmış bayağı bir. Çok sırıtmıyor en azından benim için çok rahatsız edici değil. ama biraz daha kayma olursa rahatsız edici olabilir.

Oncelikle bu hizmetiniz icin tesekkurler,annemde kaplama disinin oldugu dis etinde dis koku kisti oldu,kisti alindi disi duruyor.Bu kaplama dislerle ilgili bir sorun mu,simdi implant dusunuyor ve implantta da ayni sorun olur mu?

son bir soru daha sorucam :) işlem yaptırmasam boşluğu kapatana kadar kayma olur mu?çekilen dişimin yerindeki boşluk kaymadan dolayı azalmış bayağı bir. Çok sırıtmıyor en azından benim için çok rahatsız edici değil. ama biraz daha kayma olursa rahatsız edici olabilir.

boşluğu kapatacak kadar kaymaz yan olarak devrilir.. ve hem yandaki dişin çürümesine hemde köklerirnin zayılamasına sebe olur

Oncelikle bu hizmetiniz icin tesekkurler,annemde kaplama disinin oldugu dis etinde dis koku kisti oldu,kisti alindi disi duruyor.Bu kaplama dislerle ilgili bir sorun mu,simdi implant dusunuyor ve implantta da ayni sorun olur mu?

kaplamalarla ilgisi yoktur.. belki yükseklik olduğu için veyahut başarısız yapılmış kanal tedavileri sonucu böyle şeylerle karşılaşılabilir.
implantda düzgün yaıldığı taktirde bu tür sıkıntılarla karşılaşmazsınız

merhaba dr bey benim dişim apse yaptı dr gittim çekilmesi gerekiyor dedi ama öncelikle apse tedavi edilmesi gerekiyor dedi augmentın 1000 mg kullandım 1 hafta kullan gel dedi ama gittim apse geçmemiş yine aynı ilaçtan verdi 10 gün oldu nerdeyse apse bir türlü geçmedi ne yapmam
gerekiyor sizce bide ben diş çektirmektende korkuyorum

diş apselerinde bazen ikinci bir doz antibiyotiğe gerek duyulur, ama bazı iltihaplar kronikleşir ve antibiyotiğe cevap veremeyecek hale gelebilir. antibiyotik ile apse zararını minimuma indirerek diş çekilir. üçüncü bir doza ihtiyaç kalmayacaktır. doktorunuz güzel bir şekilde dişi uyuşturduğunda hiç bir şey hissetmezsiniz merak etmeyin
geçmiş olsun

Geri