Aralıkta doğum varrrr :)

bidahaki kontrolde benimde seker taramam olacak o yüzden sizden bilgi alayim dedim, galiba bendede seker cikcak :S cok hizli kilo aldim tam 10 kilo :S allah yardimcimiz olsun.

carizmacım ben tahmin etmiştim şeker çıkacağını çıktı.yediğime göre değildi kilom çok fazlaydı.inşaallah sende çıkmaz canım

Selam kızlar, nasılsınız?

Bugün 1 ekim ve zaman gitgide yaklaşıyor. Önümüzde hayırlısıyla sadece ekim ve kasım var. Allah hepimize sağlıklı doğum yapmayı ve meleklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder inşallahhhhhh.

Görüşürüz hoşça kalınnn...

Selam kızlar, nasılsınız?

Bugün 1 ekim ve zaman gitgide yaklaşıyor. Önümüzde hayırlısıyla sadece ekim ve kasım var. Allah hepimize sağlıklı doğum yapmayı ve meleklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder inşallahhhhhh.

Görüşürüz hoşça kalınnn...

amin canım.çanta hazırlamaya başladın mı?

Canım benim hayırlısı ile inşallah güzel haberlerini alırız,rahat bir doğum olur inşallah tüm bebek bekleyen annelerimiz için :)dualarım sizlerle

amin canım.çanta hazırlamaya başladın mı?

henüz hazırlamadım ama ilk etapta götürülecek herşey hazır. ekim sonuna doğru kıyafetleri yıkayıp ütüleyeceğim. kasımın ortasına doğru da artık çantaya yerleştiririm diye düşünüyorum. sen ne yaptın canım?

Canım benim hayırlısı ile inşallah güzel haberlerini alırız,rahat bir doğum olur inşallah tüm bebek bekleyen annelerimiz için :)dualarım sizlerle

çok teşekkür ederim amiiiinnnnn inşallah. allah isteyen herkese nasip eder inşallah.

Selam kızlar naber

Cuma günü kontrole gittik ve kızımızı gördük, maşallah 1.600 gr olmuş. Epey büyümüşşş, uyuyordu ve parmağını emiyordu :) bacakları çapraz atmış keyif yapıyordu. Çok şükür dr herşey iyi dedi, suyu da iyiymiş. Hatta başı aşağıdaydı normal doğum gibi görünüyor dedi. İnşallah öyle olur.

Yalnız idrar tahlilinde enfeksiyon saptandı, ee havalar soğudu normal yani. İdrar kültürü de verdim, gerekirse antibiyotik kullanacakmışım. Bu arada idrarda şekere de rastlandı, tekrar kan verdim. Hamile şekeri olabilirmiş, eğer öyle olursa diyet yapacağım :(((

Sizlerde durum nasıl?

Selam kızlar naber

Cuma günü kontrole gittik ve kızımızı gördük, maşallah 1.600 gr olmuş. Epey büyümüşşş, uyuyordu ve parmağını emiyordu :) bacakları çapraz atmış keyif yapıyordu. Çok şükür dr herşey iyi dedi, suyu da iyiymiş. Hatta başı aşağıdaydı normal doğum gibi görünüyor dedi. İnşallah öyle olur.

Yalnız idrar tahlilinde enfeksiyon saptandı, ee havalar soğudu normal yani. İdrar kültürü de verdim, gerekirse antibiyotik kullanacakmışım. Bu arada idrarda şekere de rastlandı, tekrar kan verdim. Hamile şekeri olabilirmiş, eğer öyle olursa diyet yapacağım :(((

Sizlerde durum nasıl?
prensesin iyi olmasına çok sevindim.inşaallah hep iyi olur.idrar yolları iltihabı olabiliyor yaa ben de ilaç kullanıyorum onun için.inşaallah şeker çıkmaz .ben alıştım diyetle insülinle günde 6 kere kanımı ölçmeye falan ama bazen zorlayabiliyor insanı alışsa da.o yüzden inşaallah çıkmaz.ben de bebişimin kıyafetlerini yıkadım ütüledim çantaya koydum.hazırladıklarımın listesini yazarım.çamaşır telinde o minik kıyafetleri görünce bi tuhaf oldum.o minicik bebek hayatımıza girdi artık daha bi iyi hissettim ve heyecanla onu bekliyorum.geri sayım başladı:humble:

merhaba canlarım.mrs.m bak geldim.salı günü dr gittik son 4 hafta dedi.2600 gr olmuş.48 cm.yarın yine gidecem nst ile bakılacak yarın.son 3 hafta olmuş olacak bu durumda.karnım aşağı inmeye başladı.gelmesi yakın gibime geliyor.inşaallah bayramdan önce gelmez bu haylaz.

merhaba canlarım.mrs.m bak geldim.salı günü dr gittik son 4 hafta dedi.2600 gr olmuş.48 cm.yarın yine gidecem nst ile bakılacak yarın.son 3 hafta olmuş olacak bu durumda.karnım aşağı inmeye başladı.gelmesi yakın gibime geliyor.inşaallah bayramdan önce gelmez bu haylaz.

merhaba canımmm
oh maşallah oğluşun kocaman olmuş daha da büyümüştür o şimdi. hayırlısı canım valla zamanımız artık azaldı.

ben de cumartesi kontrole gittim. benim kızım da 2600 gr olmuş, ben de çok sevindim. çok şükür büyüyorlar. ben 2 kez NST ye girdim. dr şeker var diye nst nin erken başlaması gerektiğini söyledi. çok şükür şimdilik herşey iyi görünüyor. ama ben şekeri pek önemsemiyordum, dr um kızdı ve mecburen şeker ölçüm cihazı aldık. diyete de tam uymalıyım sanırım.

inşallah sağlıkla kucaklarız onları canım, görüşürüzzzz

Geri