1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

Arap Makyaji nasıl yapılır diyenler buyursun örnekler burada

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Biz kadınlar için bakım önemli bir unsurdur. Bakımımızı tamamlayan en önemli detay makyajdır. Makyaj cidimize farklı bir görünüm kazandırıdığı cilt problemlerinide geçici olarak örtüyor.Kimimiz makyajı hafif severiz kimimiz abartılı. Arap makyaj stilide abartılı olmasına rağmen bayanlar arasın da sıklıkla tercih ediliyor. Göz kapaklarına çekilen eyelinerler, takma kirpikler,koyu farlar ,belirgin elmacık kemiği allıkları arap makyajını tanımlayan ve tamamlayan kozmetiklerdir. Ayrıca arap makyajını belirleyen en önemli bir diğer detay kaşların keskin hatlara sahip olmasıdır..

Arap makyajı bana göre çok fala abartılı geliyor. Kişiyi olduğundan farklı bir görünüm kazandırıyor.Alışılmışın dışında bu makyaj stili son yıllarda trend olmasına rağmen tercihini doğallıktan yana kullanan hanımlarda var. Sözü daha fazla uzatmadan meleklerim arap makyajına örnek verebileceğim görselleri paylaşıyorum. Sizlerde tercih ettiğiniz makyaj stillerini bu başlık altın dan paylaşabilirsiniz..

ARAP MAKYAJI NASIL YAPILIR YOUTUBE VİDEOSU BURADA MELEKLER

ARAP MAKYAJINDAN ÖRNEKLERE AŞAĞIDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 1 Ağustos 2017
  2. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: Arap Makyaji
    hepsi birbirinden güzel gözüküyorlar emeyine sağlık canım

3. merve_69

merve_69 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ablam bnm ellerine saqlık!
    bunların dudakları fazla silikonlumu ne??

4. NESCAFE

NESCAFE Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bayıldım hepsi çok güzel ler

5. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113
    Konu başlığı düzenlendi.

6. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.403
    Ödül Puanları:
    113
    Konu yeni bilgi ve görsellerle güncellenmiştir..

7. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113
    oOO herkes konuya el atmış bende ilgili konuya video ekledim. Böylece Arap Makyajını yapmak ve denemek isteyen kişiler videosundan da izleyerek kendini berbat edebilir :D:D

8. Ecem ;)

Ecem ;) Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Bakımlı olmak güzeldir de bu kadar makyaj da çok abartılı. Şimdilerde instagramda makyaj videoları geziyor yemin ediyorum resmen o bayanlardan iğreniyorum . 3 kat fondoten yok ışıltılar yok ipek kirpikler yapma kaşlar vs vs.. Dersiniz sanki sanatçılar sahneye çıkacaklar. Allah aşkına abartmayın biraz doğal olun..

Arap Makyaji nasıl yapılır diyenler buyursun örnekler burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ıslak kek nasıl yapılıyor diyenler buyursun

ıslak kek nasıl yapılıyor diyenler buyursun

resimli ıslak kek tarifi resimli ıslak kek tarifi sütlü sütlü malzemeler: 1 su bardağı sıvıyağ 3 yumurta 2 su bardağı şeker 1 su bardağı yoğurt 1 paket pirinç unu 1 paket vanilya 1 paket kabartma tozu 1 paket kakao 1/2 lt.lik süt alabildiği kadar un yapılışı: 3 yumurta,yoğurt,sıvıyağ ve şekeri iyice çırpın.Bu karışıma pirinç unu ve kakaoyu da ekleyip çırpmaya devam edin unu azar azar...
  2. Arap Makyaji

Arap Makyaji

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Evde Nasıl Oyun Hamuru Yapılır diyenler buraya!

Evde Nasıl Oyun Hamuru Yapılır diyenler buraya!

Evde Oyun Hamuru Yapılışı Evde Nasıl Oyun Hamuru Yapılır? Günümüz çocuklarının en sevdiği oyunlardan biri de oyun hamurlarıdır Melek'lerim. Oyun hamurları çocuklarda zeka gelişimi konusunda da şahsi fikrimce etkili oluyor. Siz çocuğunuzun oynadığı oyun hamurunun ona zarar vermemesini ve içinde neler olduğunu bilmek istiyorsanız işte size evde oyun hamuru yapılışı hakkında bilgiler...
  4. Makarna Diyeti nasıl yapılır diyenler buraya!

Makarna Diyeti nasıl yapılır diyenler buraya!

Makarna Diyeti Makarna Diyeti Nasıl Yapılır Makarna sever misiniz bilmiyorum ama ben makarnanın her çeşidini çıok severim afiyetle de yerim:) Lakin kilo sorunu olan arkadaşalrımız makarna yemekten kendini alı koyuyor. Oysaki o arkadaşlarımızda makarna yiyebilir. Nasıl mı; ünlülerin diyeti arasında makarna diyeti de yer alıyor Melek'lerim. Biz de bu yazımızda makarna diyeti nasıl yapılır...
  5. Klavyede Artı Nasıl Yapılır diyenler bir baksın buraya!!!

Klavyede Artı Nasıl Yapılır diyenler bir baksın buraya!!!

Klavyede Artı İşareti Yapmak Bilgisayarda Artı İşareti Nasıl Yapılır http://www.meleklermekani.com/teknik-destek/226548-klavyede-alfa-isareti-nasil-yapilir-haydi-gelin-ogrenelim.html dedik biz lakin bir misafirimiz de klavyede artı işareti nasıl yapılır diye öğrenmek istiyormuş. Hemen o misafirimizi de düşünüyor ve bu yazımızda klavyede artı işareti yapmak için gerekli bilgileri...

Sayfayı Paylaş