Aşılamadan sonraki süreçte gebelik belirtileri ve seyri nasıl olmakta ?

aşılama stres

Of of of nedir bu çektğimiz bilmem iğneleri vuran bizler acıyı çeken bizler bu zor 16 günü tuvaletle geciren bizler geldimi gelmedimi rüyalarda bebek doğum yapan bizler yanı sıra dünyaca hap yutan bizler sonrada tutmayıncada nasıl söylücem sitresine giren bizler kocanın ve aile fertlerinin senin yüzüne bakan ve meraklı komşular tuttumuuu sors
una sıkılan bizler of of sonrada tutmayıncada sanki sen sorumlumuşun gibi üzülen bizler allahım aşılama yapan herkeze yardım etsin insallah

merhabalar...bende 28 temmuzda aşılama yaptırdım merakla bekliyorum acaba yarın test yaptırsam mı bilmiyorum 15 gün oldu belli olurmu?

herkeze slm bende 2.aşılamamı yaptırdım.ilki tuttu ama 6 haftalıktı öldü bakalım beklemedeyizz hayırlısıı inş hamileyimdir

merhaba,

Yaklaşık 1 yıl kadar hamile kalamadığım için doktora başvurduk, yapılan tetkikler sonucu yumurta rezervlerimde azalma olduğu ortaya çıktı. Doktor kesin hamile kalamazsın demedi fakat gecikmemekte fayda olduğunu söyleyip aşılamayı önerdi. Aşılama yaptırdık ve doktor aşılamadan sonraki 18. güne kadar regl olmazsam kan testi yaptıracağımı söyledi. Aşılamadan sonraki 14. gün rutin regl olmam gereken tarihti ve o tarihlerde 2-3 gün kadar regl sancısı çektim, çok belli belirsiz koyu renkli akıntılarım oldu, tutunma kanamaları olabileceği söylendi. Normalde regl tarihlerimde asla gecikme olmaz ve düşündüm ki pozitif sonuç alacağız fakat 17. gün geldiğinde ne yazık ki regl oldum.

benim eşimden kaynaklanan bi sorundu sperm az ve kalitesizidi gerçi son aylarda yükseldi ama biz aşılama yolunu seçtik fakat ilk aşılamamı 6 ekimde olum düne kadar umudum vardı ama gece adet görmeye başladım.. malesef tutmadı aşılama şansı en fazla %15 o yüzden çok umutla başlamadım bu işe ama çapa da yapıyorum ben tedavimi 3 kere aşılama yapmak zorundayım ki tüp bebek e geçebilelim bakalım p.tesi gidicem yeniden ne diycekler ...sanırım 2.aşılamamı yaomak için ilaç başlıycam ama sen aşılama dene bence yaşın kaç bu arada...allah hepimizin için hayırlısın nasip eder albatteki alıcaz kucağımıza allahın izniyle ama sabır sabır sabır daha yolun başındayız savgiler

slm benımde ılk asılamamdı ve tutmadı ıkıncısı ıçın bır ay bekle gel denıldı sızın son durum nedır acaba

Herkese Iyi Geceler,

ben gecen hafta Cuma günü ilk asilamami oldum. Pco'luyum ve asilamadan sonra herhangi bi tedavi veya hap vermedi doktorum. Yalniz bugün 5. günüm ve hafif hafif karin agrilarim oluyor. Dün de vardi bu agrilar, igne batarcasina... Sanirim bu normal asilamadan sonra ama asil sormak istedigim, mide bulantisi... Mide bulantilarim basladi, anlamadim neden... Acaba midemde bir sorun mu var? Yoksa bu kadar erken mide bulantisi olabilir mi eger bir gebelik söz konusuysa... Ayrica yumurtanin oldugu yerde igne gibi agrilar oluyor, yani sol taraftan geliyordu yumurtam , orada da igne gibi agrilarim var. Anlayamadim dogrusu... Bu arada gögüslerimde birsey hissetmiyorum... Fikirlerinizi bekliyorum, simdiden tesekkür ediyorum...

Selamlar

bende aşılam yaptırdım içimde birşeyin olduğuna okadar çok inanıyordum ki....adet olduğumu görünce yıkıldım...çok üzüldüm...zaten benim hiçbişeyim ilk seferde olmaz deyip hemen 2.aşılamaya geçicem hemde rahim filmi çektircem 2.aşılamadan sonra.umarım artık bebeğğim olur...

Off arkdaslar benimde kesin tutmaz Bende 9gundeyin Ben ilk aşılama oldu ne bende sorun war ne eşimden çocuk cok istiyorduk yaptık Insallah rabbim hepimize nasip eder anneliği bende ilk yaptimgim zaman 4gun sürekli Basim agriydu sonra karnim sirtim cok agriyor bence istah haptandir cok acikyoruz goyus sismeleride haptandir rabbim nasip etsin insallah umudumuzu kaybetmeyelim umut Allah dirrr.bide türkiye de Nasil yapiyor lar ben almanyadayim

slm arkadaşlar ben aşılamamı 8.12.2012 yaptırdım ve ilk aşılamamdı.bende burdan okuduklarımla bazen umut bazende umutsuzluğa kapıldım sizlere umut olsun diye yazıyorum daha çok yeni ginede sizinle paylaşmak istedim bu gün kan testi yaptım pozitif çıktı cumartesi tekrar yaptırıcam kantestini.benim aşılama günü çok az bir kanamam oldu ve gaz sansıcısı dışında hiç bir belirtim olmadı.

Geri