Aşılamadan sonraki süreçte gebelik belirtileri ve seyri nasıl olmakta ?

as.zerem çok sevindim hayırlı olsun allah tamamına ulaştırsın sen kaçıncı gün test yaptırdın??bende 15 de oldum çok merak ediyrm

Aşılama

merhaba arkadaşlar bende 5 gün oldu yaptıralı çok fena gazım oluyo karnım şiş çok fena karnım acıkıyo anlamadım ilaçlardan mı acaba :D

selammmm.

merhaba arkadaşlar. bende aranıza ilk defa kaılıyorum. bu ay bende çatlatma iğnesi ve aşılama denemeyi düşünüyorum. görünürde hiçbir problemimiz yok ama 2 senedir hamilelik olmuyor. biraz araştırma yaptım bu uygulamalarla ilgili. ama maddi kısmını merak ediyorumaçıkcası. bana bu konuda bilgi erebilirseniz sevinicem.

Aşılama

Merhaba aranıza yeni katılıyorum.Daha önceden yazılanları okuyordum bende yorumda bulunmak istedim.2,5 yıllık evliyim son 1,5 yıldır bebiş istememize rağmen Allah nasip etmedi.Hsg çekiminde herşey normal,eşimde bir sorun çıkmamasına rağmen İlk aşılamamız olumsuz oldu.Şimdi 25 Ocak'ta 2.aşılamamızı denedik.Rabbim inşallah bu sefer umutlarımızı boşa çıkarmaz.İsteyen herkezin gönlüne göre versin Rabbim... Sabırsızlıkla bekliyorum.BEnde henüz bir belirti yok.BUarada Hsg çektireceklere söylemeliyim ki yazılanları okudum ve korkarak gitmeme rağmen korkulacak hiçbirşey yok.

merhaba pembe mavi,bende şubatın 6 sında aşılama yaptırdım,bu ilk aşılama ve inş.son olur yorumları okudukça çokda umutlanmak istemiyorum genelinde ilk aşılama tutmuyor anlamadığım kadarıyla vede yaşım ilerlemiş olduğundan:( benim belirtiler için henüz erken ama bende de arada kasık ağrısı oluyor,birde kimsede duymadım ama bende belirgin şekilde böbreklerime sancı giriyorrbu sorunu yaşayan varmı yada benmi üşüttüğümden dolayı bu ağrıyı çekiyorum bilmiyorum.muhtemel senin buzamanlarda aşılaman belli olmuştur umarım olumlu sonuçtur rabbim hepimize tez zamanda meleklerimize kavuşmayı nasip etsin..

merhaba arkadaşlar. bende aranıza ilk defa kaılıyorum. bu ay bende çatlatma iğnesi ve aşılama denemeyi düşünüyorum. görünürde hiçbir problemimiz yok ama 2 senedir hamilelik olmuyor. biraz araştırma yaptım bu uygulamalarla ilgili. ama maddi kısmını merak ediyorumaçıkcası. bana bu konuda bilgi erebilirseniz sevinicem.

700-750 civarında canım

aşılama

merhaba bende aşılama yatırdım ilk kez deniyorum ama galiba aşılamayla hamile kalan hiç yok bende adet olmak üzereyim umudum kalmadı artık

mrb ben 13 günümdeyim yarın tahlil sonuçlarım var resmen adet olacam diye korkuyorum bel ağrısı kasık agrısı mide bulantısı göğsüm şiştti tuvaletten zaten çıkamıyorum aman işte umudum kırılıyo ama baklım allah isteyen her kuluna nasib etsin yarın size sonucu bildiririm

Bende asilama yaptırdım ayın 11de tutarmış acaba arkadaslar

merhaba kızlar 14.03 tarihinde bende aşılama yaptırdım ilk aşılamam karnımda acayip bir gaz var ve kasıklarımda ara ara ağrılarım oluyor normalmi sizce

Geri