Aşılamadan sonraki süreçte gebelik belirtileri ve seyri nasıl olmakta ?

bende 14.03 de asılama oldum dr sana ne zamana kadar sure verdı bana 4 une kadar olmazsan gel mutlaka dedı. bıde ben gobekten pregon igne yaptım catlatma iğnesine gerek kalmadan kendı catlamıs yumişler zaten 2 taneydı hemen yapalım dedı dr

Aşılama sonrası devam eden kasık ağrıları

Mrb ben de 21 Mart'ta aşılama oldum. Toplamda 9-10 tane yumurtam oluşmuş ancak farklı farklı boyutlarda.aşılama sonrasında kasıklarımda çok ciddi ağrılar oldu ve ayrıca lekelenme olarak tarif edebileceğim kanamam:( nedenini bilmiyorum ve endişeleniyorum açıkçası.ağrısı 3 günden uzun süre devam eden var mı aranızda???

ben 14.04 2013 teikinci asilamami yaptirdimm ogun aksam bel agrim basladi ve suan sol bacagim cekiliyor bu kadar cabuk kendini belli eder mi acaba sol tarafimda buyumustu yumurtamda arada bi iliski varmidirki:( bide 14 gun nasil geceeerrrrrr

4.ayin 29'u 2.tedavim ama ilk asilamam. çunku ilkinde yumurtam kendinden çatladi :( ilkim oluyor vee benn çok umitsizimmm... :'(

merhaba Bende 07.06.13 de ilk asilamamı oldum ama hiç umudum yok esimin hareket sorunu var olumsuz konustu dr da napıcam bilmiyorum benim gibi sorunu olan we ilk aşilaması tutan warmmiiiiiii

merhaba arkadaslar oncellikle Allahim butun isteyenlere bebek nasib etsin insAllah.ben 11/05 te asilama yaptirdim yani bu sabah:))kasik ve bel agrilarim var aradada basagrisi,Allahim bana 3aylarin ilk gununde asilamayi nasip etti,vardir bundada bi hayir.umudumuzu kesmeyelim,bol bol dua edelim icten edelim,anne olmanin degerini en iyi biz bilecegiz,

mrhbalar bende ilk aşılamamı 7 mayısta yaptırdım aşılamanın 13. günü test yaptırdım sonuç 40.27 çıkmıştı 16. günü ise 5 olmuş doktorum istediğim gibi yükselme olmadı dedi tekrar test yapıcaz bu arada adetime de 2 gün kaldı umarım adet olmam ve değerlerim yükselir...bu durumda olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim...

Meraba arkadaşlar benim yengem aşılama oldu şuan onun yerine yazıyorum doktoru radyasyondan uzak durmasını istediği için o yazamıyor 20-05-2013 p.tesi günü aşılama oldu yengemde kasıklarına aniden oluşan ağrı ,beyaz sarı gibi akıntı, göğüslerde şişme , hassasiyet ve yanma karın altında ağrı, hafif bel ağrısı ve geceleri uykusuzluk var umarım aşılaması pozitif sonuçlar yaklaşık 2,5 yıl oldu evleneli8 aydırda tedavi görüyo Rabbim bebek isteyenlere bebek versin bilgili biri varsa bilgi verebilir mi şimdiden saolun.

araştırma fakülte gibi hastanelerde üzretsiz yapılıor bende 9 gün önce yaptım çok şiddetli adet sancısı gibi ağrılarım var adette bile hiç sancım olmazdı anlamadım hakımızda hayırlısı olsun

Geri