Aşk Tarot baktıracaklar buraya (yanlızca ilişkisi olanlar)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba Handancam:)
Yine güzellll bir gün..yeni bir ay..yeni güzellikler ve tabiki de sizden yine pozitif bir enerji alacağımmm daha da iyi olacağımı biliyorum. ben başak burcuyum sevdiğim 22 kasım (akrep bazen yay çıkıyor) ..birbirimizi çok seviyoruz, aramızda çok güzel bir duygusal bağ var gün geçtikçe daha da bağlanıyoruz.. handancam artık adını koyalım evlenelim istiyorum..hislerim evliliği , sanki bir anda hiç beklemediğim bir anda olacak diyor:) iyi hissediyorum bu anlamda..siz nasıl yorumlarsınız? ilişkimiz ne durumda? bana karşı duyguları çok güzel..bide çok seviyorum:)

tabiki sizi de çok seviyorum:) sizden herzaman çok güzel bir enerji alıyorum. bu nasıl anlatılır bilmiyorum , hiç tanımadığınız biri.. ancak bir sıcaklık dostluk hissediyorum size karşı..adeta koruyucu bir melek gibi..tavsiyeleriniz çok yerinde ve olumlu oluyor:) ben sizi çok seviyorum:)
Bu gün yeni bir ay ve inşallah hepimize uğurlu ve güzel gelir:)Çok güzellikler yaşar, burada o mutlulukları paylaşırız.

Handan ablacım ablam oğlak burcu enişte adayıda balık burcu çok merak ediyo ablam ewlilik varmı diye 1 yıldır beraberler eniştem yeni iş kurdu sonucu ne olacak bakarsan sevinirim...bende başak burcuyum genelime bakarmısın aşktan korkan biri olduğumdan ilişkim yok henüz :(

Handan ablacım ablam oğlak burcu enişte adayıda balık burcu çok merak ediyo ablam ewlilik varmı diye 1 yıldır beraberler eniştem yeni iş kurdu sonucu ne olacak bakarsan sevinirim...bende başak burcuyum genelime bakarmısın aşktan korkan biri olduğumdan ilişkim yok henüz :(

Lütfen mesaj sayınızı Site genelindeki konulara yorum yazara 30 yapınız. Talepler ancak o şekilde değerlendiriliyor.

Merhaba Handanca Hanım. Benim burcum terazi erkek arkadaşımın da terazi. bizim ikimiz için açılım yapabilirmisin? teşekkürler

Bazı planlarında gecikmeler görünüyor. Bunlar için zaman lazım canım. Sende liderliği ben daha çok sezdim sanki. İnsanlara olmayacak şeyleri söyleme canım.
Önce kendin o şeylerin olacağına inan. Sonra olmayınca zor durumda kalmazsın.

Bu ilişkide bir dönem kopma yaşanmış. Yoksa geçmişte yaşanmış bir kopuklukta olabilir.. Senin insanlara yaklaşımın biraz endişeli. Tam olarak bu ilişkidede içinden geldiği gibi olamıyorsun. Ona da vermediğin şeyleri bekleme..

Seni seven vede beğenen biri. Sen sevginde cömert ol canım. Oda hakettiğin ve beklediğin hayatı inşallah sunar sana. Şimdilik evlilik kartı çıkmadı. Senin konuşma şeklin güzel. isteyincede etkili konuşuyorsun. o yeteneğini kullan derim.

Merhaba Handancam:)
Yine güzellll bir gün..yeni bir ay..yeni güzellikler ve tabiki de sizden yine pozitif bir enerji alacağımmm daha da iyi olacağımı biliyorum. ben başak burcuyum sevdiğim 22 kasım (akrep bazen yay çıkıyor) ..birbirimizi çok seviyoruz, aramızda çok güzel bir duygusal bağ var gün geçtikçe daha da bağlanıyoruz.. handancam artık adını koyalım evlenelim istiyorum..hislerim evliliği , sanki bir anda hiç beklemediğim bir anda olacak diyor:) iyi hissediyorum bu anlamda..siz nasıl yorumlarsınız? ilişkimiz ne durumda? bana karşı duyguları çok güzel..bide çok seviyorum:)

tabiki sizi de çok seviyorum:) sizden herzaman çok güzel bir enerji alıyorum. bu nasıl anlatılır bilmiyorum , hiç tanımadığınız biri.. ancak bir sıcaklık dostluk hissediyorum size karşı..adeta koruyucu bir melek gibi..tavsiyeleriniz çok yerinde ve olumlu oluyor:) ben sizi çok seviyorum:)
Bu gün yeni bir ay ve inşallah hepimize uğurlu ve güzel gelir:)Çok güzellikler yaşar, burada o mutlulukları paylaşırız.

Canım güzel dileklerin için çok teşekür ederim öncelikle.
Birdönem kafan karışsada hemen toparlanacağını görüyorum canım. Öyleki 2 mesele arsındaki kararsızlık seni çok düşündürüyor.
Unutma herşeyi yolunda beklemek mantıklı değil. İlla pozitif şeyler yaşarken arada negatiflerde yaşanacak.
Ama önemli olan bu dönemi akıllıca geçiştirmek. Sevgine önem veren emek veren birisin. ve ben diyorumki 3 vakit içinde siz bu ilişkiye aileler arası bir isim vereceksiniz.

Özellikle senin fedakarlığın artık bunu hak ettiğini gösteriyor.
Herzaman için onu bunaltmadan ilgilen ve ortak şeyler paylaşın. Senin terkemediğin bazı davranışların varya azcı ondada yumuşa gör bak neler olacak.
Ona sevgiyi saygıyı verdiğin sürece gözünde tutar seni. Sakın ama saın önyargılı olma.

ii gunler hoşgeldin handanca...ben biten bi ilşkim için baktiracaktim ilişkim bitti ama ben hala ayrildigim insani unutamiyorum nedense donmesini bekliyorum bana geri doonecekmi yoksa donmeyecekmi onu beklemeye devammi etmeliyim ne yapmam gerekiyo yorumalrina çok ihtiyacim var...boga burçlu oo..oda benim hissetiklerimi duşunuyomu yoksa benden vazmigeçti ben başak burçluyum...donecekmi bana takrar

handancım,
beni biliyosun 2 senelik bi ilişkimiz var beni burcum başak (8 eylül),
onunki boğa (27 nisan) herşey çok güzel ama sonumuz ne olacak:)

ii gunler hoşgeldin handanca...ben biten bi ilşkim için baktiracaktim ilişkim bitti ama ben hala ayrildigim insani unutamiyorum nedense donmesini bekliyorum bana geri doonecekmi yoksa donmeyecekmi onu beklemeye devammi etmeliyim ne yapmam gerekiyo yorumalrina çok ihtiyacim var...boga burçlu oo..oda benim hissetiklerimi duşunuyomu yoksa benden vazmigeçti ben başak burçluyum...donecekmi bana takrar

https://www.meleklermekani.com/tum-tarot-fallari-buradan-bakilir/157289-ask-tarot-baktiracaklar-buraya-yanlizca-iliskisi-olanlar-3.html sizin için bu sayfada 28. mesajı yazmışım . Lütfen okuyunuz.

handancım,
beni biliyosun 2 senelik bi ilişkimiz var beni burcum başak (8 eylül),
onunki boğa (27 nisan) herşey çok güzel ama sonumuz ne olacak:)

Kartlara göre süper glişmeler olacak. Canım valla çok güzel kartlar çıktı.
Artık onunda sana evet deme gücü toplanmış görünüyor.

Kendini ihmal etme bu arada. Hergeçen gün endini yenile. Öyle olki senin yanından başka biryerde olmak istemesin. Yoğun sevgi trafiği taktiği yani. Kazanan sen olacaksın.

Seni hem beğeniyor hemde seviyor. O aradaki ufak atışmalar sakın moralinizi bozmasın. Sen akıllı bir kıssın onlarıda artık nasıl halledeceğini biliyorsun. Güzel cümleler sana her kilidi açacak unutma.

handanca canım benım aşk hayatım çok fena karışık arap saçı olmuş sanki,eski ve yeni arasında kalmış bir garıbım.karar veremiyorum kafam çok karışık.
bu arada benim burcum yengeç,banada bakarsan sevınırım.
şimdiden teşekkür ederim canım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri