Aşk Tarot baktıracaklar buraya (yanlızca ilişkisi olanlar)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ÇOK TESEKKUR EDERIM dogru dıosun benı begenıyormu sevıyormu dıye dusunuyodum acıkcası. tekrar tesekkur ederım :) dusuncelerımı ve ilişkimi okuyo gıbısın !!!

Merhaba Handanca Hanım,
Bana da açılım yapabilir misiniz?
Benim burcum terazi hayatımdaki kişinin burcu da terazi. Bizi neler bekliyor?
Teşekkürler

Canım güzel dileklerin için çok teşekür ederim öncelikle.
Birdönem kafan karışsada hemen toparlanacağını görüyorum canım. Öyleki 2 mesele arsındaki kararsızlık seni çok düşündürüyor.
Unutma herşeyi yolunda beklemek mantıklı değil. İlla pozitif şeyler yaşarken arada negatiflerde yaşanacak.
Ama önemli olan bu dönemi akıllıca geçiştirmek. Sevgine önem veren emek veren birisin. ve ben diyorumki 3 vakit içinde siz bu ilişkiye aileler arası bir isim vereceksiniz.

Özellikle senin fedakarlığın artık bunu hak ettiğini gösteriyor.
Herzaman için onu bunaltmadan ilgilen ve ortak şeyler paylaşın. Senin terkemediğin bazı davranışların varya azcı ondada yumuşa gör bak neler olacak.
Ona sevgiyi saygıyı verdiğin sürece gözünde tutar seni. Sakın ama saın önyargılı olma.

Handancam boşuna değil ki bu kadar güzel şeyler hissetmek size karşı. inanın sizden aldığım enerji ayağa kalkıp tekrar uygun adım yürümemi sağlıyor. destek oluyorsunuz sanki.sizden bana harika bir enerji geliyor. Ağzınıza yüreğinize sağlık. Amin diyorum, dileğime kavuşmak için. Kesinlikle tavsiyelerinize uyacağımdan emin olabilirsiniz. şimdiden başladım bile:) Çok teşekkür ederim handancam:) Çok teşekkürler.
sevgi dolu günler dileğiyle..

handanca canım benım aşk hayatım çok fena karışık arap saçı olmuş sanki,eski ve yeni arasında kalmış bir garıbım.karar veremiyorum kafam çok karışık.
bu arada benim burcum yengeç,banada bakarsan sevınırım.
şimdiden teşekkür ederim canım.

Genel açılım yaptırmanız gerekiyor. Bu bölümde ilişkisi olan yada kopan kişilerin burçlarınıda ekleyerek bakım yapılıyor. Yada özellikle düşündüğün biri varsa onun da burcunu belirtiniz.

Merhaba Handanca Hanım,
Bana da açılım yapabilir misiniz?
Benim burcum terazi hayatımdaki kişinin burcu da terazi. Bizi neler bekliyor?
Teşekkürler

Üzgünüm ama seni sarsacak bir ayrılık çıktı. Biranda nasıl bu ortama girdiğini anlayamayacaksın bile.

Bir tartışmanın ardından yaşanacak bu ayrılık. Sonuçta fal bu inşallah olmaz.
Bu durumda bu ayrılık kartı çıktı ise vede sende seviyorsan bu tür ortamları senin akıllılığınla kaldırabilirsin.

Yni Büyütme olayları. alttan al. Sinirli durumlarda konuşma onla. Sakinken paylaşın sıkıntılarınızı canım.

Selam Handan Abla:)
Benim burcum Oğlak,Nişanlımın ki Kova..
Durumumuza bakar mısın?:utan:

Canım brlikte yada bireysel anlamda mücedeleler devam edecek.
İnşallah evlilik yolun açık.
Senin biraz daha uyumlu olman gerekiyor çünkü. Yani bazen sen yoksun gibi yada nişanlı değil gibi davranışları olabilir. Bu duruma kafanı fazla takma. Zamanla alışacak.

Yakınında dolanan bir tilkiyede dikkat et derim. Paylaşma herşeyini bu kadar. Çok kıskanç biri bak. Nazarıda değiyor sana.

Nişanlından takdir göreceksin. Aslında o içindeki yüreğin o kadar genişki. yeterki kazanmayı bilseler. Nişanlına karşı sen daha sevdakar ol. Sevgini belli et. Bu adımların evliliğe daha çabuk yol aldırır. Birde abi yada baba gibi birini kırdığın çıktı. Dikkatli ol düşünmeden konuşma canım.

Canım brlikte yada bireysel anlamda mücedeleler devam edecek.
İnşallah evlilik yolun açık.
Senin biraz daha uyumlu olman gerekiyor çünkü. Yani bazen sen yoksun gibi yada nişanlı değil gibi davranışları olabilir. Bu duruma kafanı fazla takma. Zamanla alışacak.

Yakınında dolanan bir tilkiyede dikkat et derim. Paylaşma herşeyini bu kadar. Çok kıskanç biri bak. Nazarıda değiyor sana.

Nişanlından takdir göreceksin. Aslında o içindeki yüreğin o kadar genişki. yeterki kazanmayı bilseler. Nişanlına karşı sen daha sevdakar ol. Sevgini belli et. Bu adımların evliliğe daha çabuk yol aldırır. Birde abi yada baba gibi birini kırdığın çıktı. Dikkatli ol düşünmeden konuşma canım.

Ablacım yakınımda dolanan bu tilki kim olabilir ki:hasta:
görebiliyor musun bunu?

Merhaba Handanca,
Benim terazi onunki de terazi, evlilik var mı bize, şu an herşey süper yolunda görünüyor ama fal da baktırmak istiyorum
teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri