..asker yarim...

aynenn yaa düşsünn vee artık bitsiin yaa offf nasıl dayandımm yaaa :(( acıyorum kendime 1 senedir görmüyorum hakanı..izinde kulanmadı..canım hakkımda güzeli ne ise o olsun...

aynenn yaa düşsünn vee artık bitsiin yaa offf nasıl dayandımm yaaa :(( acıyorum kendime 1 senedir görmüyorum hakanı..izinde kulanmadı..canım hakkımda güzeli ne ise o olsun...

offf kıyamam sana ama bak bitiyor eminim şuan rüyada gibisindirr ama artık sevinn daa bak geliyorrr hakanınn sana geliyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :)

offf kıyamam sana ama bak bitiyor eminim şuan rüyada gibisindirr ama artık sevinn daa bak geliyorrr hakanınn sana geliyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :)

gamsem aynen sayıyorum aMA ben bile inanamıyorum plakalara düştüğüne sanki gerçek değilmişş gbi..inş kasım 11 de yanımda olucak..uçaktan inince ilk benim yanıma gelicek :) o anı hayal edince kalbim küt küt atıyorr yaaa...

Seni özledim sevgilim
Burada düşünmek düşünmek
Hiç birşey yapmaksızın beklemek
Özlemek var yalnızca.
Uzaklarda olduğunu bilmek
Gelmek isterken gelememek
Kahrolasıca günlerin geçmesini beklemek
Özlemek var yalnızca.
Birşeyler olmalı diyorum
Bulamıyorum
Sensizliğin koyu karanlığından
Bir türlü sıyrılamıyorum
Her dakikanın
geçmesini beklemek
Beklemek
Özlemek var yalnızca.
Tüm duygularımın yoğunlaştığı bir anda
Ben çılğınlığın sınırında
İsyan ederken yalnızlığıma
Beklemek
Beklemek
Özlemek var yalnızca....
SENİ ÇOK ÖZLEDİMM HAKANIMM :((

HAKANIMla bugün birlikteliğimizin 29.ayındayız..bitanem ayrı olsakta .aramızda mesafeler olsada inanki bu yüreğim hep seninle senden uzak olsamda sana olan sevgim hiç azalmadı..seni sevdiren,yüreğime senin sevgini arttıran Rabbime sonsuz şükürler olsun...İYİKİ VARSIN ASKERİM BENİM..SENİ ÇOKK AMA ÇOOOK SEVİYORUM GÖNLÜMÜN SAHİBİ GÜZEL İNSAN...az kaldıı hergün bir adım daha yaklaşıyorum SANA ve HAYATLLERİME...

:nazar: KÜBRA&HAKAN 22.04.2009 :nazar:

Sen benim hüzün yanımsın. Güneşin vurmadığı gölgede kalan yanım. Kimselerin bilm...ediği kendime sakladığım. En çok ayazda kalmış olup da rüzgara savuramadığım, alıp alıp defalarca sineme sardığım yanımsın. En çok kanayan yarama sarmaya çalıştığımsın. Sardıkça kanayan kanadıkça sardığımsın…

Sen benim hüzün yanımsın. Her doğan günle bir ke...z daha ümidimi yıkan tarafımsın. “Olmadı olmayacak” dedirten hain düşmanımsın. “Ah çıksa gelse şimdi…” diyecek kadar kendimi kaptırdığım saflığımsın. “Çıksa ve gelse, alsa ve götürse…” diye çırpan kanadımsın. Ve her defasında kendime kırk kez söyleyip kırk kez yanıldığımsın.

Sen benim hüzün yanımsın. Söküp atamadığım umut çiçeklerini gömdüğüm toprağımsın. Bahar gelir yeşerir diye yağmur, çamur, kar kış demeden suladığımsın. Olur da bir gün açarsın diye beklediğim sevdamsın. Sevda çiçekleri açar mı bilinmez ama umuduna umudumu bağladığımsın.

Sen benim hüzün yanımsın. Dar vakitte bulup tez zamandaki kaybımsın. “Ne olur kal benimle” dedirtecek kadar yalvardığımsın. “Sensiz hayatı istemiyorum” diyecek kadar uçurumdan kendimi attığımsın. Geceyle gündüzümü, yanlışla doğrumu karıştıran arafımsın. Sahi sen benim soldan soldan vuran yanımsın.

Sen benim hüzün yanımsın. Sensizken anlamını yitirdiğim hayatımsın. Bütün kelimelerime yüklediğim anlamsın. “Sen” diye başlayıp da bitiremediğim üç noktamsın. “Sen, sen ille de sen” diye durup durup nefes aldığımsın. “Sen varsan ben varım” dedirtecek kadar kendimi hiçe saydığımsın. Kaderi kaderime yazılsın diye her gün Yaratıcıya yalvardığımsın. Aklımda, yüreğimde ve duamda olansın.

Sen benim hüzün yanımsın. Bakışına hasret kaldığım, sesine özlemle bağlandığımsın. Özlemim, hasretim, bakmaya doyamadığımsın. Bahtıma doğanımsın. Olmazsa olmazsımsın. Nefretim, öfkem, kinim, sevincim, umudum, düşüm, rüyam, hayalim ama en çok ağlatan, en çok da kanatansın… Cansın… Candasın…

gamsem aynen sayıyorum aMA ben bile inanamıyorum plakalara düştüğüne sanki gerçek değilmişş gbi..inş kasım 11 de yanımda olucak..uçaktan inince ilk benim yanıma gelicek :) o anı hayal edince kalbim küt küt atıyorr yaaa...

oyy kurban olayım ben sana ya kıyamam sana ben heyecanınıı yerimmm seninnn bennn :)))

NAZAR DEYMEZ ?N?ALLAH A?KINIZA ....D?LER?MM H?Ç AYRILIK YA?AMAZSINIZZZ TÜTÜTTÜTÜÜÜ MA?ALLAH DAHA N?CE AYLARA SENELERE ?N??? B?RTANEM

FISEK-a8.gif
FISEK-a8.gif
FISEK-a8.gif
FISEK-a8.gif
FISEK-a8.gif

Bir bütün olmak için birlesen elleriniz ve kalpleriniz bir daha hiç ayr?lmas?n ve her zaman sevgi dolu baks?n gözleriniz? Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdi?iniz yolda, güne? hep önünüzde olsun ki gölgeler ard?n?zda kals?n. ömür boyu mutluluklar?

NAZAR%20BONCUGU-336.jpg

ASK-397.gif

HAYD???????????????? BUNUUUUUUUUUUU KUTLAYALIMMMMMMMMMMM GÜZEL B?R PASTAYLAAA ??KER?MMMMMMMMMMM BUYURRRRR :)

FISEK 1-24e.gif

PASTA-ad.jpg

Son düzenleme:
Geri