..asker yarim...

NAZAR DEYMEZ ?N?ALLAH A?KINIZA ....D?LER?MM H?Ç AYRILIK YA?AMAZSINIZZZ TÜTÜTTÜTÜÜÜ MA?ALLAH DAHA N?CE AYLARA SENELERE ?N??? B?RTANEM

FISEK-a8.gif
FISEK-a8.gif
FISEK-a8.gif
FISEK-a8.gif
FISEK-a8.gif

Bir bütün olmak için birlesen elleriniz ve kalpleriniz bir daha hiç ayr?lmas?n ve her zaman sevgi dolu baks?n gözleriniz? Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdi?iniz yolda, güne? hep önünüzde olsun ki gölgeler ard?n?zda kals?n. ömür boyu mutluluklar?

NAZAR%20BONCUGU-336.jpg

ASK-397.gif

HAYD???????????????? BUNUUUUUUUUUUU KUTLAYALIMMMMMMMMMMM GÜZEL B?R PASTAYLAAA ??KER?MMMMMMMMMMM BUYURRRRR :)

FISEK%201-24e.gif

PASTA-ad.jpg

bay?ld?mm pastanaaa yaaa :deli: :deli: yüre?inn gibii süperr gamsemmm..in? sende birgün zaman? gelince seni hakeden birisini bulucaks?n ve çok çok mutlu olucaks?n..ya?ad?klar?n?n hepsi geride kal?cak ama zaman? var..zaman? gelince her?ey geride kal?cakk bitanemm

gamsem hakan askerdeyken o kadar büyük bir sabırla bekledim ki ,büyük sevgimle bekledim..inş değerimi kıymetimi anlar..bakıyorum çevreme bir zamandan sonra sevilenler terkediliyor ve hüsrana uğruyor..ya niye hep böyle oluyor yaaa niyee hepp seven acı çekiyor..ben buna çok sinir oluyorum..sevgi herşeyin üstesinden gelmezmi..ve inş bu sevgide karşılığımı alırım..15 ay boyunca neler çektim...her dediğini yaptım .gitme dediği yere gitmedim..acımı tek yaşadım.o üzülmesin diye...bazen arkadaşlarımda kzıyor niye böyle her dediğini yapıyorsun diye...inş hakanımla hayırlı şekilde sonum olur..inş evlilik olur..Rabbim hepimize hayırlı eşler nasip etsin..

gamsem hakan askerdeyken o kadar büyük bir sabırla bekledim ki ,büyük sevgimle bekledim..inş değerimi kıymetimi anlar..bakıyorum çevreme bir zamandan sonra sevilenler terkediliyor ve hüsrana uğruyor..ya niye hep böyle oluyor yaaa niyee hepp seven acı çekiyor..ben buna çok sinir oluyorum..sevgi herşeyin üstesinden gelmezmi..ve inş bu sevgide karşılığımı alırım..15 ay boyunca neler çektim...her dediğini yaptım .gitme dediği yere gitmedim..acımı tek yaşadım.o üzülmesin diye...bazen arkadaşlarımda kzıyor niye böyle her dediğini yapıyorsun diye...inş hakanımla hayırlı şekilde sonum olur..inş evlilik olur..Rabbim hepimize hayırlı eşler nasip etsin..

etrafında kötü ilişkiler oldugu için sizinki de öle olacak o şekilde hüsran olacak diye sakın düşünme şikerim evet ne yazık ki adaletsiz bir dünya bu dünya sevenler üzülüyor olan hep sevene oluyor ama ben kalpten inanıyorum kii siz çok mutlu olacaksınız seni ve hakanı fazla tanımıyorum ama içimde garip bir duygu var bu işin sonuu bir sen bir hakan birde bebekle son bulacak gibime geliyor :)
kendinden sakın fazla verme şikerim bak hayırlısı ile askerliği yediniz bitirdiniz sayılır bundan sonra taviz verme insan bazen sevdiğini mutlu edeceğim diye kendinden vazgeciyor ama sonra kendinde birşey kalmadıgını görünce bir ilişki de bitiyor böylece .... ve şunu asla unutma şikerimm hayırlısı ne ise rabbim onu yazsın alnına hayırsız ise sana hiç gelmesin ....ve sana tavsiyem sadece bugünü düşün gelecegi değil zaten zamanı gelince sen istesende istemesende bazı şeyler oluyor bugünü düşün biter mi deger mi diye düşünme herşey olacagına zaten varır er yada gec .....

Seni beklemekten yoruldum.
Geleceğin günü beklemekten,
Çalmayan telefona, buruk buruk bakmaktan yoruldum.
Seni sevmekten yoruldum.
Yokluğuna alışmaya çalışırken,
Çektiğim acıdan yoruldum.
İçimde fırtınalar koparken,
Her şey yolunda gibi,davranmaya çalışmaktan yoruldum.

Geri