..asker yarim...

Son zamanları beklemek işkence gibidir ama çoğu gitti azı kaldı ;)
Allah'ım o sabırı ve gücü bana verir inşallah.
Allah'ım tüm askerlerimize hayırlı teskereler versin..
Nerede yaptı canım askerlik?

yok daha belli değil tecili bitti başvuru yapmıştı şubat gibi mayıs gbi gidebilir :(
içime ağırlık çöktüüü :(:(
Bingölde nasıl rahat yapabıldı mı askerlık bılgım olsun :/?

yok daha belli değil tecili bitti başvuru yapmıştı şubat gibi mayıs gbi gidebilir :(
içime ağırlık çöktüüü :(:(
Bingölde nasıl rahat yapabıldı mı askerlık bılgım olsun :/?

canım hiçte rahat değildi..karakolda zaten..her haftasonu çarşı iznide yoktu...zaten erken geleyim diye izinde kullanmadı..yani 1 yıldır görmüyorum onu..sadece son bikaç aydır mesajlaşıyoruz işte bu kadar sadece :)

senin askerinin geldiği zamanlarda bizimde alt devre gelicek nihayeet bizde dört gözle onları bekliyoruz :) rahatlıcaz biraz daha belki telefon da sokabilir artık o zaman :asskim: mesajlaşabilirz en azından :küstüm:

canım hiçte rahat değildi..karakolda zaten..her haftasonu çarşı iznide yoktu...zaten erken geleyim diye izinde kullanmadı..yani 1 yıldır görmüyorum onu..sadece son bikaç aydır mesajlaşıyoruz işte bu kadar sadece :)

ayyyy gelince bol bol hasret giderirsinizçok zor ama ya görememk... ama bitirsin sen sıra daha bana gelecek :D

senin askerinin geldiği zamanlarda bizimde alt devre gelicek nihayeet bizde dört gözle onları bekliyoruz :) rahatlıcaz biraz daha belki telefon da sokabilir artık o zaman :asskim: mesajlaşabilirz en azından :küstüm:

aynen hakanında alt devreleri geldiği zaman tlf.kullanmaya başlamıştı :) rahatızz şu an süper birde gelse daha siüer olucakk inşşşş

Geri