..asker yarim...

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında *şiker* tarafından paylaşıldı.

1. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    149
    Ödül Puanları:
    0
    AŞK bütün ayrımları geçersiz kılar ...MEVLANA

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    149
    Ödül Puanları:
    0
    Rabbim Güzel Allah'ım bu güzel ve mübarek ramazanın hürmetine,tuttuğumuz oruçların hürmetine,edilen dualarımızın hürmetine Rabbim hakkımızda hayırlı olanı,güzel olanını nasip et ve kaderimizi ,imtihanımızı sabırla geçmeyi nasip eyle...Sen bizi doğru yolundan ayırma herkes bizi bıraksada sen bizi bırakma Ya Rabbim şu nefsimizin eline bizi verme Ya Rabbim Nolursun..

sudembeyaz bunu beğendi.
  3. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    149
    Ödül Puanları:
    0
    Ellerin avucumda ya gerisi hikaye

sudembeyaz bunu beğendi.
  4. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    122
    Ödül Puanları:
    63
    Aminn canımm aminnnn... Çok şükür çok iyiyim

5. merve sansoy

merve sansoy Forum Okuru

ağlama ağlama ağlama ağlama ağlama allahım ben onu cok seviyorum göz yaşlarıma hakım olamıyorum onu bana bağışla
    onun tek sevgilisi benim ona baska bi kızı varsa
    çıksın karsıma bende alıyım o kızı altıma

6. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    149
    Ödül Puanları:
    0
    uzun zamandan berii yazamıyordum..çokkk mutluyummm..11.11.2012 de sözlendikkkkkk :) ve 02.06.2013 de nişanlanıyorum...3 haftamızz kaldıı..ve çok heyecanlıyımm..telaş başladıı.bu güzel duyguyu Rabbim bütün genç kızlara nasip etsin.çokk güzel duyguymuşş bunlar...

7. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    149
    Ödül Puanları:
    0
    29 eylül 2013 evleniyoruzzzz....

8. Sevimli cadı

Sevimli cadı Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    137
    Ödül Puanları:
    63
    Asker yolu beklemek zor.. Bir anne için ,bir kardeş için ,bir eş için, bir sevgili için.. Allah tüm askerlerimizi korusun şehitlerimize de Rahmetiyle muamele etsin..

..asker yarim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asker

Asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Ordu.)Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına...
  2. asker

asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar...
  3. Askerlerin Askeri Olmayan Suçlari :

Askerlerin Askeri Olmayan Suçlari :

Madde 2 - Askeri şahısların askeri olmayan suçları için Türk Ceza Kanunu hükümleri tatbik olunur.
  4. askerime

askerime

canım sevgilimm senı cok sevıyorumm gıttıgın 1 yıl oldu ama ben senı hala unutmadım hep aklımdasınn... senı çok sevıyorumm aşkımm ne kadar özlesemde üzülsemde beklemenin sonunda sen oldugunu bılmek bıle guzel bu bıle yetıyor bana ben senı 15 ay degıl omur boyu bıle beklerımm... bebişimm gel artık senı cok ozledımm kendımı okadar yanlız hıssedıyorumkı sensız buralarda hep bıseyler eksık !...
  5. Lütfen yardım kızlar.(Asker eşleri bir bakınn)

Lütfen yardım kızlar.(Asker eşleri bir bakınn)

Meleklerim yardımınıza ihtiyacım var sevgilim 2011de askere gidecek dün dilekçe vermeye gitti komutanla muhabbet etmiş MYO mezunu olduğunu falan söylemiş komutanda fiziğin de müsait sen uzman jandarma olsana demiş benimki istememiş tabi dağlarda duramam diye oda demiş ilçelerde oluyo falan benim hiçbir fikrimin olmadığı bir konu biraz araştrdm Ankarada 1 yıllık eğitim ve 6 ay staj var sonra...

Sayfayı Paylaş