Bebeğim gitti benden...

meleklerim size çok kötü bi haberim var.gerçi mevlam bilir kötü mi iyi mi ama bnm için üzücüydü en azından.pazartesi günü bebeğimi 8 haftalıkken kaybettimi öğrendim dün kürtajla aldılar meleğimi,annesine şefaat etmek için cennete gitti yavrum.öldğünü öğrendiğim günün sabahı rüyamda görmüştm benden gittiğini ama yapıcak bişe yok tevekkül allah!!rabbim yeniden bebek nasip eder inşallah bu aralar duaya ihtiyacım var.rabbim hamile olan bütün arkadaşların bebeklerini bağışlasın..umarım hayırlı ve güzel bi zamanda sağlıklı bi şekilde yeniden meleğime kavuşurum..kürtaj sonrası ne zaman çocuğum olmalı ne zman uygun bilemem ama umarım rabbim kimselere yaşatmaz,rabbim bebeğini kaybedenlere ve bana sağlıklı ve hayırlı bi bebek nasip etsin inşallah..[ımg]https://www.meleklermekani.com/imagehosting/nn-3ac.jpg[/ımg]

ayy canım cok üzüldüm emin ol şuan gözlerim doldu :grev: Rabbim işallah en hayırlı zamnda sana yine nasip eder üzme sakın kendini oo cenette seni beklior emin oll bundan annesini beklicemm unutmaki gidicegimiz yer orasıdır asıl gercek yer orası sakın üzülme sakın kıyamm sana canımm rabbim bana vermesin sana versin bitanemmm :(:(

Caniimm :/
Üzülmee
Hayirlisi buymus demekki..
Gülüm cok Dua et.. Bende üzüldüm simdi ama Peygamber efendimiz (SAV) şöyle dua ederdi:
(Ya Rabbi, bana öyle yakîn ver ki, musibetler bana kolay gelsin!)
Ne mutlu, çocuğu ölüp de, sabreden ana-babaya...
Bebegin sana Sefaatci olacak diyer tarafdaa :/
Üzme tatli canini yaa Yine olur insALLAH.

Hepnize çok teşekkür ederim kızlar,hamilelik haberini ilk defa burda yazmıştım.Sizle beraber öğrenmiştim hatta hamile olduğumu.Beraber beklemiştik bazı arkadaşlarla test sonucunu ama sevincim fazla sürmedi.Yine de hamd olsun.Doğsa demek hayırsz ya da yaşamla bağdaşmayan ya da bnm üzülceğim şekilde uzuvları olucaktı,sendromlu olucaktı faln falan.Kendimi böle teselli ediyorum.RABBİM demek benm üzülmemi istmedi.Hatta bana bi şefaatçi nasip etti.Benm meleğim kardeşine dua edicek inşallah,kardeşi gelsin annesinin önce göbüşü sonra kucağı boş kalmasın diye RABBİMDEN isteyecek kuzum.Gerçektende çok zor bi durum doktorun o anda kalbi atmıyo diye sölemesi.Ben kendimi rüyadayım zannettim bi an uyanıcam geçicek ya da doktor şaka yapıyo zannettim ama tamamen gerçekti.Hayat böle bişe işte.Napalım bizde artık sağlıklı,hayırlı,imanlı bi evlat için dua ediyoruz ailece..RABBİM bir daha yaşatmasın en uygun zamanda en hayırlı zamnda versn ikinci meleğimi.Kimsenin kucağı boş kalmasın meleklerimiz gelsin.Hamiş olanlarda kendisine dikkat etsin bebeklerinize de ii bakın emi??yoksa bozuşuruz heee:sinir: :sinir:Rabbim korusun meleklerinizi hamiş arkadaşlarım canlarm benm.Neyse bu kadar yeter heralde.Ben ağlamak sızlanmak yerine böyle yazmayı tercih ediyorum.GÖRELİM MEVLAM NEYLER,NEYLERSE GÜZEL EYLER...

ayy canım cok üzüldüm emin ol şuan gözlerim doldu :grev: Rabbim işallah en hayırlı zamnda sana yine nasip eder üzme sakın kendini oo cenette seni beklior emin oll bundan annesini beklicemm unutmaki gidicegimiz yer orasıdır asıl gercek yer orası sakın üzülme sakın kıyamm sana canımm rabbim bana vermesin sana versin bitanemmm :(:(
Anammm kuzum öle deme cnm RABBİM hayırlı bi şekilde bana da versn sana da versn de...Üzülmemek lazım,emanet MEVLAMIN.Alan da O veren de O.Dua edelim ki Yaradan hayırlısı ile "OL" desin de olsun...

Anammm kuzum öle deme cnm RABBİM hayırlı bi şekilde bana da versn sana da versn de...Üzülmemek lazım,emanet MEVLAMIN.Alan da O veren de O.Dua edelim ki Yaradan hayırlısı ile "OL" desin de olsun...

oy kurban olurum kıyamm ben sana oyy ölürüm canım üzülme tamm mı bitanem benim bizler senin yanındayız dualrımız seninle ::grev: aklımdasın hiç cıkmıyon canımm hiçç

Offf içim cız etti resmen...

Ne kadar güçlü birisin sen ya... Helal olsun, inancın üzüntünü bastırmış. Hayran kaldım inan sana.

Dilerim ki, RAB en hayırlı zaman da evladını verecektir kucağına. ALLAH herşeyin hayırlısını yapar...

Dualarım seninle birtanem...

Canım benim inan şok oldum okadar üzüldümki ..Allahtan ki inançlı insanlarız her şeyin hayır ve şerrin Allahtan geldiğine inanıyoruz aynen canım kardeşim belki de böyle olması hayırlıydı bizler geleceği göremiyoruz rabbim her şeyin en iyisini bilir..Lütfen üzülme Rabbim hakkında hayırlı olanı versiin dua edicem sana rabbim sabır versin kardeşim kendine iyi bak ..

geçmis olsun ,senin adina çok üzüldüm...her sey de bir hayir var ve kismet degilmis ...ins. en kisa zamanda hayirlisinla evlat sahibi olursunz.melegin sana sefaatçi olsun.
Dualarimiz sizinle ve sizinle ayni kaderi paylasan arkadaslarla...Allah sabir versin...

sözün bittiği yer dedikleri bu olsa gerek ne denir bilmiyorm acını kendi acımmış gibi yaşadım ve çok üzüldm canm Allah sana ve eşine sabır versin.Meleğin eminim senin gibi inançlı bi annesi oldu için çok mutludr herkesn de dediği gibi verende alanda ALLAH hayırlısı böyleymiş canm okadar güçlü okadar mantıklısnki yazıcaklarımın hepsini zten sen biliyorsun üzülme tatlım mutlaka tekrar çocuğn olucak.Sabret dua et bekle burası okadar çok iy ve temiz insanlarla doluki birinn olmassa birinn mutlaka duası kabul olacaktır dualarımız seninle canm unutma yanlız değilsn...

Geri