Bebeğim gitti benden...

ALLAHIM sana sabir ve tekrar en kisa zamanda hayirlisiyla bir bebek nasip etsin.üzüldüm

aminnn sheeker cnm kuzum ALLAHtekrar nasip eder hiç üzülme yeterki daima duayla kalabilesin.Gerçekten yeni gördüm çok üzüldüm ama hayırlısı demek böyleymiş.duamdasın cnm

canım ben,m ben şimdi gördüm yazdıklarını :( allahım sabırlar ihsan eylesin sana. Hakkımızda hayırlısı bitanem, senin için de hayırlı olan buymuş demek ki.. Rabbim en kısa zamanda anneliği yeniden yaşatır sana, yeniden hep beraber bekleriz , ve sen haykırırsın hamileyim diye yeniden inşallahhh. bütün kalbimle dılıyorum canım. dualarımız seninle

Meleklerim size çok kötü bi haberim var.Gerçi MEVLAM bilir kötü mi iyi mi ama bnm için üzücüydü en azından.Pazartesi günü bebeğimi 8 haftalıkken kaybettimi öğrendim dün kürtajla aldılar meleğimi,annesine şefaat etmek için cennete gitti yavrum.Öldğünü öğrendiğim günün sabahı rüyamda görmüştm benden gittiğini ama yapıcak bişe yok TEVEKKÜL ALLAH!!Rabbim yeniden bebek nasip eder inşallah bu aralar duaya ihtiyacım var.Rabbim hamile olan bütün arkadaşların bebeklerini bağışlasın..Umarım hayırlı ve güzel bi zamanda sağlıklı bi şekilde yeniden meleğime kavuşurum..Kürtaj sonrası ne zaman çocuğum olmalı ne zman uygun bilemem ama umarım RABBİM kimselere yaşatmaz,RABBİM bebeğini kaybedenlere ve bana sağlıklı ve hayırlı bi bebek nasip etsin inşallah..
nn-3ac.jpg

Ah canım benim rabbim sana sabır versin.Çok üzüldüm inan.Herşeyde vardır bir hayır.Tevekkül etmek en doğrusu.Rabbim sana nice hayırlı evlatlar versin

Yazdıklarınızı gözlerm dolu dolu okudum..Sancım azaldı resmen.Rabbim bin kere razı olsun hepniziden herkesten.Ne diyeceğimi bilmiyorum MEVLAM sizinde güzel gönülleinize göre versn herşeyi.Gerçekten hepinz çok ii yüreklisinz ALLAH razı olsun.Valla ALLAH büyük ben toparlayacağım inşallah ikinci bebeğim için yazık onun hiç günahı yok.Ayakta durmam lazım ki yeni meleğim sağlıklı olsun..Rabbim kimselere yaşatmasn herkese HAYIRLI evlat versn.Tekrar tekrar ALLAH razı olsun hepinizden.

Aminnn bitanem. Allahım senin de gönlüne göre versin bu kadar olgunlukla ve tevekkulle karşıladığın için.. Allah bir daha göstermesin ne sana ne de kimseye inşallah canım

canım benim ya seninde dediğin gibi annesine şefaatçi olmak için cennete gitti minik meleğin rabbim hakkında hayırlı olanla karşılaştırsın seni tatlım

Canım öncelikle okurken gözlerimden yaşlar aka aka okudum ... ama Rabbim ne eylerse güzel eyler herşeyde vardır bir hayır.. Bizim bilmediğimiz görmediğimiz bişiler vardır... Allahım en kısa zamanda göbüşünü ve kucağını en hayırlı evlatlarla doldursun canım.. Sen bütün güzellikleri hak eden bir arkadaşssın... İnşalah Rabbimin izni ile bundan sonra hersey senin adına daha güzel olacak ... Allaha emanetsin.. Seviliyorsun♥

canım yazacak bişe bulamıyorm gerçekten aslında cesaret edemedim okadar sevinmiştikki.Rabbim yinede ne eylerse hayırlısını eyler bunu sen demiştin bana bak bende düşük yaptım hastalığım çıktı ortaya düşük yapmasaydım bebeğimede bulaşacaktı hayırlısı buymuş üzme tatlı canını yeniden olur inşallah

Canım öyle boş boş ekrana bakıyorum bir süredir, ne yazsam boş biliyorum... ama iki düşük yaşamış biri olarak seni cok cok iyi anlıyorum... tek dayanağımız dua bunuda çok iyi biliyorum.. dualarımda olacaksın ...

Geri