Bebeğim gitti benden...

Sen ne kadar süre sonra hmiş oldn cnm??Yarın kontrolüm var yazarm inşallah.Bebişi de seni de çok öpüyorum.RABBİM evladını bağışlasn inşallah cnm.
bısey yazmamıssın canım merak edıyorum senı....ben dusukten 6 a sonra hamıle kaldım kı bana korunmasanda olur demıstı doktor bende zaten bır ay korunmustum cok sukur 6 ay sonra geldı melegım....

Bitanem yazmştm okumadn mı??DR 1 ay yeterli dedi bebek düüşünmek için.Bakalm 1 adet bekleyelim dyorz artık gerisi RABBİME kalmş.Umarm bekletmez hayırlısyla sağlıklı bi şekilde gelir meleğim:(

Bitanem ne diyeceğimi bilemiyorum bir süredir sitede yoktum yeni gördüm bende bol bol dinleniyorum şu sıralar.Ama başına gelen olay beni çok üzdü inan bana...Ne desem ki ateş düştüğü yeri yakar ne desekte ne desem de hangi kelimeler yüreğine su serper...Ama ben inanıyorum ki sen güçlü ve inançlı bir insansın herşeyden önce benim hemşomsun:)Sakın isyan etme bitanem olurmu Mutlaka Rabbimin bir bildiği vardır hayırlısı böyleymiş eminim ki...İnşallah en kısa zamanda tekrar müjdeli haberlerini bizimle paylaşırsın.Rabbimden dilerim ki bir daha böyle bir acı ne sana nede bir başkasına yaşatsın Allah'a emanet ol canım:)

Bitanem ne diyeceğimi bilemiyorum bir süredir sitede yoktum yeni gördüm bende bol bol dinleniyorum şu sıralar.Ama başına gelen olay beni çok üzdü inan bana...Ne desem ki ateş düştüğü yeri yakar ne desekte ne desem de hangi kelimeler yüreğine su serper...Ama ben inanıyorum ki sen güçlü ve inançlı bir insansın herşeyden önce benim hemşomsun:)Sakın isyan etme bitanem olurmu Mutlaka Rabbimin bir bildiği vardır hayırlısı böyleymiş eminim ki...İnşallah en kısa zamanda tekrar müjdeli haberlerini bizimle paylaşırsın.Rabbimden dilerim ki bir daha böyle bir acı ne sana nede bir başkasına yaşatsın Allah'a emanet ol canım:)
Oyyy hemşom canım bnm yaaa.Sen hamiş hamiş üzülme bitanem benmmmm:)Ben zor günler geçirdim geçen hafta kürtaj oldm ama dediği gibi hamd olsun güçlüyüm.Topikteki arkadaşlara bile güç vermeye çalışıyrum bebek isteynelre o derece yani.Valla hemşom RABBİM büyük.Bn hep dua ederken sağlıklı sıhatli inançlı ve imanlı bi bebek istedim,MEVLAM da duama cevap olarak demdek bebeğimi aldı.Bebeğim sağlıksızdı,ya da imansız olucaktı hayırsız olucaktı MEVLAM böle uygun gördü.İnşallah hemşom bnm inşallah yeni haberleri veririm ALLAHN iznyle.Dr 1 ay bekleyn dedi çok şükür 3,4 ay falan demdedi.Bakalm RABBİM kimselere yaşatmasn gerçekten çok zor ama sen üzülme emi??Bebişimize de kendine de ii bak valla kıyamam sana:):)ama çok sevndm beni ziyaret edip,acımı paylaşmana.ALLAH razı olsun şu halde beni düşünmen beni çooook mutlu etti çok samimi sölüyorum.İşte hemşom yaaa:)Bebişimi de seni de çoooooook seviyor,çook kocaman öpüyorum canım bnmm.ALLAHA EMANETSİNZ İNŞALLAH

Geri