bebeğimi doğumdan 15 dakka önce kaybettim:((

evt canım cok güçlü bir depresyon ilacı verdi zaten doktor,sabah gene gittim psikiyatriste doktor yasadığımın cok normal olduğunu aksinin anormal olacağını söylüyor, ailem yanımda kayınvalidemler cok destek oldu, sürekli arkdaslarım geliyor, sizlerden bana destek olan herkesten Allah razı olsun, acılar paylasıldıkca azalıyor gerçekten konusmasam yanlız olsam cıldırırdım heralde, bunlar da gececek belki zamanla, tek dileğim buson olsun baska evlat acım olmasın artık, her anne bebeğinin güzelliklerini görsün kimse evladının acısıyla sınanmasın

allah yardımcın olsun buson yazdıklarını okuyunca gece uyuyamadım yarabbim kimsyei evlat acısıyla sınamasın inşallah o seni cennette bekliyor annesi o ölüm acısını yaşamadı o bir melek inşallah... allah sana hayırlı sağlıklı uzun ömürlü salih evlatlar vererek acını hafifletsin inşallah hayırlı zamanda...
eşinle yaşadıkların içinde çok üzüldüm allah her konuda hayra ulaştısın seni canım eşini sen daha iyi tanırsın en iyi kararı verecek olan sensin ama sana tavsiyem bu olayın acısı tazeyken karar verme illa eşini affet demiyorum hemen boşan da diyemem herkes hata yapar bunu unutma eğer hak ediyorsa eşine bir şans daha vermeyi düşün ama allahın en sevmediği de olsa boşanmak helal yani önü kapalı değil seni acıtmaya devam edecekse bırakırsın gider... sen tedavini ol ve sağlığını düşün şimdi canım allah sabır versin...

kızlar sabah sabah basıma geleni anlatayım bana bir akıl verin lütfen, gece ilaç kullanmama rağmen üzüntüden aglamaktan uyuyamadım gene, eşim aradı işten 12de cıkmıs,yemek yiyeceeğiz arkdaslarla 1 de eve gelirim dedi, annem babam da evde yattık biz saat 3e doğru eve geldi, utanmadan üste cıkıp benle tartısmaya basladı, işte cok cirkinsin seni begenmiyorum, ne kızlar var cok pişmanım sen benim eski sevgilimn bana lanetisin, seni begenmiyorum, ayrılıcam senden bana ne verdinki bilmem ne,bir sürü laf dedi gene sonra uyuduk, sabah erkenden kalktım telini bir actım bir msj bugün gene ekecekmisin beni yazıyor, aradım kimsiniz die bir kızmıs yan ilçeden, siz kimsiniz dedi, ben kardeşiyim dedim alinin(eşimin adı), kız dediki ayy cok korktum eşi falan sandım dedi, yok dimi öyle birsey dedi yok dedim, uyandı ali ve dedim ki seni songül die bir kız aradı buğün ekmeyecekmissin onu dedim, o kız bana asılan bir kız ama ben uzak duruyorum dedi, teline baktım dün de konusmuslar, cok sıkıldım ya acım büyük acıkcası bu olaya üzülmedim bile acımdan ama kesin kararlıyım bosanıcam bu adamdan siz ne diyorsunuz akıl verin ne olur bu acı içinde dısardıda afedersiniz sürtmenin zamanı mı bu mudur hakettiğim

kızlar sabah sabah basıma geleni anlatayım bana bir akıl verin lütfen, gece ilaç kullanmama rağmen üzüntüden aglamaktan uyuyamadım gene, eşim aradı işten 12de cıkmıs,yemek yiyeceeğiz arkdaslarla 1 de eve gelirim dedi, annem babam da evde yattık biz saat 3e doğru eve geldi, utanmadan üste cıkıp benle tartısmaya basladı, işte cok cirkinsin seni begenmiyorum, ne kızlar var cok pişmanım sen benim eski sevgilimn bana lanetisin, seni begenmiyorum, ayrılıcam senden bana ne verdinki bilmem ne,bir sürü laf dedi gene sonra uyuduk, sabah erkenden kalktım telini bir actım bir msj bugün gene ekecekmisin beni yazıyor, aradım kimsiniz die bir kızmıs yan ilçeden, siz kimsiniz dedi, ben kardeşiyim dedim alinin(eşimin adı), kız dediki ayy cok korktum eşi falan sandım dedi, yok dimi öyle birsey dedi yok dedim, uyandı ali ve dedim ki seni songül die bir kız aradı buğün ekmeyecekmissin onu dedim, o kız bana asılan bir kız ama ben uzak duruyorum dedi, teline baktım dün de konusmuslar, cok sıkıldım ya acım büyük acıkcası bu olaya üzülmedim bile acımdan ama kesin kararlıyım bosanıcam bu adamdan siz ne diyorsunuz akıl verin ne olur bu acı içinde dısardıda afedersiniz sürtmenin zamanı mı bu mudur hakettiğim

canım yaşın kaç çok merak ettim??? kaç yıllık evlisiniz ve eşinle her zaman mı sorunlarınız vardı?

bu arada cirkin de bir insan değilim oladabilrdim tabiki, ama işin tuhafı değilim normalin üstünde sayılırım, beni sasırtan da o, derdim az gibi bir de bunu taktırıyor bana sağolsun

o da mı depresyona girdi acaba :S

- - - Updated - - -

ya da şey olabilir kendini bu dünyadaki en yakışıklı insan mı sanıyor öyleyse kırk yaşından sonra hiç bir çekiciliği kalmıyor yakışıklılığın canım yazık allah yardımcın olsun

Busonolsun cnm basin sagolsun allah sabir versin..boyle bir durumda nedenir bilmiyorum ama takdiri ilahi kizini hz.allah verdi ve geri aldi..esine gelince bence iyi gunde kotu gunde yaninda olmali heleki boyle bir zamanda yanindan ayrilmamali ben kimseye karismak istemem karar senin ama benim basima gelmis olsa bir dakika beklemezdim bu cok kirici birsey..yine karar senin cnm sen ilk igilesmene bak rabbim sabir versin kendin iyi bak..

Geri