bebeğimi doğumdan 15 dakka önce kaybettim:((

haklısınız kızlar önce iyilesme süreccimi atlatayım, ve ayrılıcam, şuan aynı evde eşime nefretle bakıyorum cok kızgınım ona cok, artık ona güvenim yok, acıkcası suan en son taktığım sey baska bir kız ama hamileyken bana bagırmalarını eve gec gelmelerini unutamıyorum, bebeğimin basına gelenler yüzünden eşime de kızıyorum 1 gün önce bana hiç durmadan bagırmıstı, ne kadar aglamıstım,yalvarmıstım tansiyonum cıkar yapma die,çünkü tansiyon sıkıntım vardı, bebeğime sarılıp bebeğimden özür dilemiştim, özür dilerim kızım seni mutsuz bir aileye getireceğim için demiştim, eşim de bana senden 2 ay sonra bosanıcam diye bagırıyordu, tek olay bu olsaydı gene sabır ederdim ama bir sürü olay oldu hamileliğimde, affedemiyorum eşimi cok kızgınım,

canım yaşadıkların çok üzücü rabbim yüreğini ferhlatsın inşallah. bebeğin için çok üzüldüm. ama eşn için yorum yapmak doğru olur mu onu bilemedim. veya senin yerinde olsaydım nasıl hareket ederdim. biraz zaman geçsin kafan bi sakinleşsin öyle karar ver canım. allah yardımcın olsun. dualarımız seninle

bu son olsun boşa cnm o adamı hayır gelmez sana ondan adamın gözü dışarıda baksana doğuma yakın yaptığı terbiyesizliğe bak... bebeğinizi kaybettın hiç mi üzülmedi allahtan korkar insan bee terbiyesiz ahlaksız karına destek olacağın yerde orda burda sürtüyosün cnm bende ilk bebeğimi 7 haftalıkken kaybetmiştim ama allah var eşim hep destek oldu bana çok zor atlatmıştım rabbim kimseye evladının acısını göstermesin ama unutma meleğin seni cennette bekliyor ...

ya bebeğimize cok üzüldü tabi ama ben artık istemiyorum, ciddiyetimi anladı ve suan cok pişman, dün bebeğimin mezarına gittim hayatıımın en zor anıydı, topragını öptüm mezarına sarıldım üstüm basım sacım hep ot böcek oldu, sakinleştirici yaptılar sonra o kadar zordu kii anlatamam, bunun içinde artık istemiyorum eşimi tabi hemen dava acmıcam biraz beklicem size yazarım gene,

Ben yazmaktan utandım kızlar esim hata yapmaktan utanmadı , evime gelen arkadasım dediğim bir kiz esime asık olmuş mesajlaşmalar. Güya cok üzülmüş basımıza gelenlere sanki esim dogum yaptı, ve esim bosanicamm dememe rağmen hergece eve 2 de 3 de geliyor içkili hemde ailem burda yazık annem babam utanıyorlar, sinirimden Çatlicam artık beyfendi bana hamileykn sürekli çırpınsın bosucan seni diyodu demekki bu kızlara guveniomus ayrıca bekar arkadaşlarıyla geziyor hergece su saat olmuş arıyorum gelicek uzatma dior, cidden bıktım, artık Suna eminim allahım bu adamdan baba olmaz die aldı benden bebegimi, boşanma davası nasıl açılıyor bilen varmi cildiricammm artık hamileykn eve gelmezsin lohusa iken gelmezsen. Ne zaman geleceksin

Ben yazmaktan utandım kızlar esim hata yapmaktan utanmadı , evime gelen arkadasım dediğim bir kiz esime asık olmuş mesajlaşmalar. Güya cok üzülmüş basımıza gelenlere sanki esim dogum yaptı, ve esim bosanicamm dememe rağmen hergece eve 2 de 3 de geliyor içkili hemde ailem burda yazık annem babam utanıyorlar, sinirimden Çatlicam artık beyfendi bana hamileykn sürekli çırpınsın bosucan seni diyodu demekki bu kızlara guveniomus ayrıca bekar arkadaşlarıyla geziyor hergece su saat olmuş arıyorum gelicek uzatma dior, cidden bıktım, artık Suna eminim allahım bu adamdan baba olmaz die aldı benden bebegimi, boşanma davası nasıl açılıyor bilen varmi cildiricammm artık hamileykn eve gelmezsin lohusa iken gelmezsen. Ne zaman geleceksin

ah bee güzelim ne sıkıntılar yaşıyorsun ya rabbim yardım etsin canım sitede sorulara cevap veren bir avukat var diye biliyorum ama kesin emin misin bunu yapmak istediğine?

ah bee güzelim ne sıkıntılar yaşıyorsun ya rabbim yardım etsin canım sitede sorulara cevap veren bir avukat var diye biliyorum ama kesin emin misin bunu yapmak istediğine?

ah canım benim aynen öyle bıktım artık,insan evine gelmekten bu kadarmı zorlanır, geceleri 2 de geliyor içkili, rezil bir hayat insan 2 ye kadar ne yaparki dısarda, bu kızlar kim dediğimde yok ben onlarla bişi yapmadım istesem yapardım ellerini bile tutmadım bilmemne, kızlardan biriyle konustum cay içmeye gitmişler toplu, illa yatmak mı gerekiyor aldatmak için ayrıca evlendiğimden beri bu kaçıncı kız yetti gari, en cok da tahammüll edemediğim sey benim tansiyonumu baslatan olayın eşimin bilgisayarında baska kızlarla chatlestiğini görmek olmustu hatta kızlardan birinin agzını aradım dün aksam konustuk ya demişti, ama eşim inatla benim değil o arkadasın msni demişti, halbuki isim mail adresi hatta foto eşimin aama konusan kendisi değilmiş, bıktım yalanlardan, öyle biile olsa senin msninden resiminle ne işi var bekar arkadasının, neden benim kocamın msninden baskası chatleşiyor, bıktım ya bıktım her dakka yalan baska kızlar, her dakka ben yapmadım etmedim lafını duymaktan acıkca itiraf etse daha cok inancam ya, aynısının onda birini ben yapsam ooooo adım cıkardı, işte erkeğin elinin kiri kadının alnının kiri, insanlar bana kötü gözle bakarmı bosanırsam die korkuyorum sadece, yoksa gercekten cekilcek bir eşim yok artık bıktım ondan bıktım

Allah cok buyuk canim herseyde bir hayir var, Dualar et tek cikar yolu bu. Bende 9 haftalik istemeden hamile kaldigim bebegimin kalbinin durdugunu ogrenince haftalarca agladim. Senin acini dusunmek bile istemiyorum inan. Yuva yikici sozlere hep lanet etmisimdir ama Ailem yanimda diyosun inan baskada kimseye ihtiyacin yyok. Sadce yoluna bak. Bebeginin acisi u kadar taze iken baskasinin derdini yuklenme hic:( Allah sabir versin insallah

Geri