bebeğimi doğumdan 15 dakka önce kaybettim:((

evt canım Ramazan da geliyor bol dua edicem umreye gidicem bu sene insallah, kendimi dine vererek rahatlıyacağım, her işte var bir hayır lafını demeye ddilim varmıyor hiç ama Allahın hikmetinden sual olunmaz,ben de yuvamı yıkmak isteemem kimse de yıkmamı istemez ama artık biraz vicdan biraz anlayıs saat 1 hala evde yok, kimbilir nerde, içki içiyor, sabah babam eve vaktinde gel dedi halbuki ne desin adam dövsünmü, hep bu beklemelerden cıktı tansiyonum hamileyken, kabul edemiyorum hiç edemiyorum, kendime kızıyorum benim yüzünden diyorum gitseyim bir otelde kalsaydım anamın babamın yanına gideydim, huzurlu olsaydım da bebeğimde mutlu dursaydı rrahmimde,Allah affetsin beni, bebeğim affetsin koruyamadım onu,içim yanıyor ama ne fayda,yetemedim yavruma

ah canım benim aynen öyle bıktım artık,insan evine gelmekten bu kadarmı zorlanır, geceleri 2 de geliyor içkili, rezil bir hayat insan 2 ye kadar ne yaparki dısarda, bu kızlar kim dediğimde yok ben onlarla bişi yapmadım istesem yapardım ellerini bile tutmadım bilmemne, kızlardan biriyle konustum cay içmeye gitmişler toplu, illa yatmak mı gerekiyor aldatmak için ayrıca evlendiğimden beri bu kaçıncı kız yetti gari, en cok da tahammüll edemediğim sey benim tansiyonumu baslatan olayın eşimin bilgisayarında baska kızlarla chatlestiğini görmek olmustu hatta kızlardan birinin agzını aradım dün aksam konustuk ya demişti, ama eşim inatla benim değil o arkadasın msni demişti, halbuki isim mail adresi hatta foto eşimin aama konusan kendisi değilmiş, bıktım yalanlardan, öyle biile olsa senin msninden resiminle ne işi var bekar arkadasının, neden benim kocamın msninden baskası chatleşiyor, bıktım ya bıktım her dakka yalan baska kızlar, her dakka ben yapmadım etmedim lafını duymaktan acıkca itiraf etse daha cok inancam ya, aynısının onda birini ben yapsam ooooo adım cıkardı, işte erkeğin elinin kiri kadının alnının kiri, insanlar bana kötü gözle bakarmı bosanırsam die korkuyorum sadece, yoksa gercekten cekilcek bir eşim yok artık bıktım ondan bıktım

ah canım ahhh inan yazacak bişey bulamıyorum bu yazdıklarını okuyunca rabbim yardımcın olsun sana sadece dua edebiliyorum canım en kısa zamanda huzur dolu bir hayat nasip etsin sana rabbim... bir de insanlar sana neden kötü gözle baksın anlayamadım canm bir insan ilk eşiyle her hatasına rağman ölene kadar yaşamak mı zorunda çevrende pek boşanma olmadı herhalde senin ondan mı böyle düşünüyorsun? en doğru kararı sen verirsin ama bence ne karar verirsen ver eşinin seni ezmesine izin verme canım çünkü bu dünyada senin için senin sağlığından daha önemli hiç bişey yok bunu aklından hiç çıkarma olur mu güzelim:kiss:

evt canım Ramazan da geliyor bol dua edicem umreye gidicem bu sene insallah, kendimi dine vererek rahatlıyacağım, her işte var bir hayır lafını demeye ddilim varmıyor hiç ama Allahın hikmetinden sual olunmaz,ben de yuvamı yıkmak isteemem kimse de yıkmamı istemez ama artık biraz vicdan biraz anlayıs saat 1 hala evde yok, kimbilir nerde, içki içiyor, sabah babam eve vaktinde gel dedi halbuki ne desin adam dövsünmü, hep bu beklemelerden cıktı tansiyonum hamileyken, kabul edemiyorum hiç edemiyorum, kendime kızıyorum benim yüzünden diyorum gitseyim bir otelde kalsaydım anamın babamın yanına gideydim, huzurlu olsaydım da bebeğimde mutlu dursaydı rrahmimde,Allah affetsin beni, bebeğim affetsin koruyamadım onu,içim yanıyor ama ne fayda,yetemedim yavruma

canım böyle düşünme bebeğinin dünyada alacak nefesi yokmuş kendini suçlayarak bir yere varamazsın zaten psikolojik açıdan çok yıprandın kendi omuzlarına bu yükü yüklemeye hakkın yok canım o artık bir cennet bebeği sen onu sonsuz yaşama uğurladın ve o seni canı birtanesi annesini beklicek bunu unutma allah şimdiden umreni kabul etsin canım...

Allah sabir versin canim, Allah in takdiri, yavrun cennette seni bekliyor.Bugun ikinci defa tüp bebekte negatif sonucu aldim, elimden gelen hicbir sey yok dua etmekten baska.

Bu hayatta esin de olsa senden degerli degil, koca bulunur canim saglik bulunmaz.Balik bastan kokarmis esin anladigim kadari ile bunu hep yapiyormus, bosan kendi düzenini kur, kafanda rahat etsin.Ailen de yaninda daha ne olsun herseyin basi saglik, hayatta insanin basina neler geliyor da yine insanoglu ayaga kalkiyor, Allah kimseye cekemeyecegi yükü vermezmis.Bu hayat senin istedigin gibi yasa.

bende suan 27 hafatalıkım ınan yazını okuyunca soyle bır karnımı oksadım.suan aglıyorum ınan o kadr bekle olusu gelsın ama rabbım verdıgınde sevınıyrundaaldıgında nıye uzuluyrsun bılıyrmdyanmaı cok zor ama unutma o senn sefaatcın tatlım .allah meanını cennet eylesın .yavrune ınsallh kavursrsun cnm amın

ablacım uzulme uzme kendını okudum hıkayenı cok uzuldum basın sagolsuun. rabbimiz bırakamamış onu demekkı onu cok sevmıs rabbım herkese nasıp etsın sana da tabıkı bebek dünyanın en güzel mutluluğu

arkadaslar daha önce 2 defa düşük yapmıstım hamileliğimin ilk aylarında, sonra ameliyat oldum, uzunca süreler bekledim, bir sürü sancı cektim,psikolojim mahvoldu. cok şüküür ekim ayında hamile kaldım, burdan bir coğunuzla dertleştim, yavrum ilk 3 ay düşmesin diye hergün yalvardım Rabbime, doktor sürekli istirahat verdi hep yattım hamilelikte calısmadım, yattım sıkıntıdan patladım, ama herseye ragmen melek kızıma hersey değerdi, korktum esyalarını alamadım, ama 7.5 ay oldu bebeğim artık basladım esyalarını almaya, herseyini ama herseyiini aldım tek tek, dalin sabunlar aldım, makina da herseyini yıkadım tek tek herseyini ütüledim, dünyanın en güzel ütüsüydü o, dolabıma tek tek yerlestirdim, bebek arabasını evde arada sürdüm, battaniyesine sarıldım, tulumuna sarıldım sarıldım uyudum, cok mutluydum çokkkkkk, 2 temmuz sabahı hersey iyiydi benim için, tansiyonum biraz yüksekti, ilac aldım bolca, azcık yemek yedim bebeğim hareket ediyordu,kafası elime geldi, oksadım oksadım oksadım, huzurla gittim uyudum, cünkü yarın 3 temmuz eşimin doğum günüydü, ona hediye alıcaktım, saat aksam üstü 4.5 da aniden suyum geldi, hemen eşimi aradım, eşim geldi, hastaneye yetiştik, tam 1 saatlik yol vardı aramızda hastaneyle, sansıma doktorum yoktu baska doktora girdim, bebeğime baktı acılmam yokmus, catım darmıs, bebek kakasını yapmıs, ama hareketliydi bebek, doktor beni nst ye gönderdi, eger bebek iyiyse bekleyecektim acıkmayı sezeryana alıncaktım, eger kötüyse beni hemen alıcaklardı sezeryana, nstye girdim, o kadar sevincliydim ki sanki doğuma değil gezmyee gidiyorum, ohhh ohhh diyordum, dualar ediyordum, nst de bir o hemşire geldi bir o hemşire kimse bişey demiyor, bagırdım bebeğim iyimi die,ii diyorlar ama sonra doktoru cağırdılar, ultrason cihazı geldi, ben durun bunaldım dedim, ama hayatımda hiç o kadar bunalmamıstım,klimayı aactılar, neyse doktor baktı baktı ses yok baktı baktı ses yok, ve bir laf KONUSMAMIZ LAZIM dedi, eşim ne oldu dedi, BEBEK ÖLMÜŞ dedi, eşim bu olmamalı dedi, kendimi sedyede vurdum heryere , 9 aylık yavrum artık yoktu, az sonra doğuma giricek ve kundakta yavrumu değil, kefende alıcaktım kızımı, nasıl dayanırdım buna,benim bebeğim olmayacakmı, cok moralim bozuk çokkk, bana ne olur bir akıl verin ne yapayım nasıl dayanayım bu acıya...
Allah sabır versin tatlım seni anlıyorum bende ilk bebeğimi kaybettim bende ölü dogum yaptım hemde normal yollarla :(

Geri