Bebek Yeleği,Çok Şeker

M

Misafir

Forum Okuru
Bebek Yeleği,Çok Şeker
Yelek iki renkle tunus işi yapılıyor..İnek motifide daha sonra yapılarak üzerine dikiliyor..Gerçi beni biraz uğraştırdıysa da değdi..Biraz minik minik oyaladı beni.. < Konu Resmi..> [FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif]İneğin detaylı görüntüsü de aşağı da..[/FONT]
[FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif] < Konu Resmi..> [/FONT]​

Şemalı Çiçekli Bebek Yeleği Modeli Yapılışı Burada hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Çocuk yeleği nasıl örülür? Çocuk yeleği nasıl örülür?
Örgü örmek hem hobi olarak güzel bir uğraş .Örgü örmenin temeli güzel ve iyi bir ip seçimine bunun yanı sıra da ipimize uygun şiş seçimine dayanır.Bebeklerin daha rahat etmesi için yumuşak ve ince ip olması gerekir. Kalın ve sert örülmüş yelek...
Örgü, Dikiş & Nakış 0
Fiyonklu Yenidoğan Bebek Yeleği Yapılışı Fiyonklu Yenidoğan Bebek Yeleği Yapılışı
bu konu fiyonklu bebek yeleği yapılışına yer vermektedir. Yenidoğan bebekler için çok gerekli olan örgü yelek modelleri arasından sizler için fiyonklu yelek modeli ve açıklamalı yapılışını paylaşıyoruz. Serin havalar da ve bebeğinizin uyku...
Bebek Örgüleri 0
Kardan Adamlı  Bebek Yeleği ve Yapılışı Kardan Adamlı Bebek Yeleği ve Yapılışı
bu konu motifli bebek yelek modeli ve yapılışına yer vermektedir Bebek giyim eşyaları arasında mutlaka olması gereken bebek yelekleri arasından sizlere çok şeker kardan adamlı bebek yelek modeli ile birlikte açıklamalı yapılışını paylaşıyoruz...
Bebek Örgüleri 2
bebek yeleği ve yapılışı hemde çook basit bebek yeleği ve yapılışı hemde çook basit
Mini mini bir bebek yeleği modeliyle karşınızdayım…Bn gördüğüm anda bayıldım ve eminim ki sizlerde benle aynı hisleri paylaşacaksınız…(= Modelimiz yine tığ işi fakat...
Örgü Kazak, süveter Modelleri 1
Şemalı Çiçekli Bebek Yeleği Modeli Yapılışı Burada Şemalı Çiçekli Bebek Yeleği Modeli Yapılışı Burada
çiçekli bebek yeleği çiçekli bebek yeleği yapılışı Sevgili melekler, doğduktan sonra dünyanızın merkezi haline gelecek olan meleğinize bir yelek örmeye ne dersiniz ? Hem vaktinizi değerlendirmiş hem de yolcunuza giydireceğiniz...
Bebek Örgüleri 0