1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113

Bebelere atkılar, bereler...

Konu, 'Ören Bayan' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Çocuk atkı ve bere modelleri kış mevsiminin vazgeçilmez mecburi aksesuarlarındandır.Kış aylarında en fazla önem verilen apayrı önemli yeri olan bir eşyadır bizim için.Ama değişik atkı örnekleri,tığ işi bere örnekleri,eişi atkı ber modelleri,çeşitli motifli atkı örnekleri,motifli bere örnekleri,kız çocuğu atkıları,kız çocuğu bere modelleri,erkek çocuğu bere atkı örnekleri.Sizlere sadece birkaçtne atkı ve bere örnekleri seçtik ve çocuklarınız için atkı ve bere tercihlerini de sizin beğeneceğinizi umuyorum [​IMG]

2. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    Ödül Puanları:
    48
  3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113
    ivet:) çok hoşlar bence.

Bebelere atkılar, bereler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 tren şapkalar-bereler ve atkılar

2011 tren şapkalar-bereler ve atkılar

sapkalar bereler 2010 şapka modelleri şapka ve atkı modelleri şapkalar 2011 yılının trend şapkaları. 2011 kışını güzel geçiricez galiba hanımlar. Gerek örgü modelleri olsun gerek spor gerek klasik modelleriyle 2011 kış modasına damgasını vuracak gibi duruyor. (:
  2. ßeLeN' den bebelere şapkalar..

ßeLeN' den bebelere şapkalar..

Güzel mi güzel modelleri sizlerde görün iştedim.. yavrucaklarınıza şapkalar.. ben çok beğendim hepsi ayrı güzeller. bunun çantası bile var :) :) bununda :) Çok güzeller ama değil mi?
  3. Bebelere Bereler

Bebelere Bereler

Dünyanın en masumları onlar.Hepsi birer melek:)Bu dünya tatlısı meleklerimizi soğuklardan koruyalım.Onlara cicili bicili bu berelerden örelim.Hepsi ne kaddar şirin ve tatlı durmuyorlarmı? Sizlerinde bebekleri bunlar kadar şirin olabilir hanımlar:)
  4. Bebelere Pikeler..

Bebelere Pikeler..

Bebek sevesim geldi bu pikeleri görünce.. Bebeklerimize bahar aylarında üzerlerine pikelerini örtmek onlar için daha sağlıklı battaniye örtsek sıcakdan, çarşaf örtsek soğuktan hasta olma ihtimalleri var. Ama en iyi pike örtmek, bahar mevsimlerinde en kullanışlı olan pikelerdir.

Sayfayı Paylaş