Beraber zayıflayalım melekler

bende diet yapmak istiyorum,yürüyüş yapmak istiyorum hava souk üşeniyorum,yapmam lazım hamile kalmayı istiyorum kilo verip öyle kalıcam inşallah melekler....

Hayalim ya benim vericek kilom fazla olmasada cok zorlaniyorum :( mart sonuna kadar bir 5 kilo versem o bile yeter bana ama bu gidisle zor gibime geliyor, cikolatadan elimi cekemiyorum üffffffffffff

Canımcım çikolatayı ben de çok seviyorum ama bitter ye yiyosan da ben öyle yapıyorum. Hem çikolata lezzeti daha yüksek hem de daha az kalorili.:)

Kızlar ben toplamda 23 kilo aldım hamileliğim boyunca oğlum 3000 kilo doğdu hahaha..kilonun hepsi kaldı bende dedimmmm kiii öyle olmadı ..

3 gün hastanede kaldım,Hiç birşey yedirtmediler.sadece bisküvi 3 tane açık çay tuzsuz çorba onlarıda yiyemedim su içtim hep..

Neyse eve geldim tartıldım hemen 10 kilo gitmişti ...

Sonra evdede 1 hafta birşey yiyemedim miğdem almadı..çay içtim..

Benzaten çayı falan şekersiz içerim..

Öle doğum yaptım sütüm olsun diye ek birşeyler yemedim fazla yemedim tatlı yemedim zaten aram yoktur tatlıyla..

Şuan oğlum 10 aylık hepsi gitti kiloların..Çoktandır vermiştim almak istemiyorum ama evlendiğim kiloya dönersem yemede yanında yat olur.

şuan çok iyiyim ama daha çıtı pıtı olmak için zevk için vericem verirsem:bebeğim:

Benim kiloo vermemdeki enbüyük etken sık emmesi oğlumun ve gece uyku dzensizliği..acayip verdiriyor.güle güle

Kızlar ben toplamda 23 kilo aldım hamileliğim boyunca oğlum 3000 kilo doğdu hahaha..kilonun hepsi kaldı bende dedimmmm kiii öyle olmadı ..

3 gün hastanede kaldım,Hiç birşey yedirtmediler.sadece bisküvi 3 tane açık çay tuzsuz çorba onlarıda yiyemedim su içtim hep..

Neyse eve geldim tartıldım hemen 10 kilo gitmişti ...

Sonra evdede 1 hafta birşey yiyemedim miğdem almadı..çay içtim..

Benzaten çayı falan şekersiz içerim..

Öle doğum yaptım sütüm olsun diye ek birşeyler yemedim fazla yemedim tatlı yemedim zaten aram yoktur tatlıyla..

Şuan oğlum 10 aylık hepsi gitti kiloların..Çoktandır vermiştim almak istemiyorum ama evlendiğim kiloya dönersem yemede yanında yat olur.

şuan çok iyiyim ama daha çıtı pıtı olmak için zevk için vericem verirsem:bebeğim:

Benim kiloo vermemdeki enbüyük etken sık emmesi oğlumun ve gece uyku dzensizliği..acayip verdiriyor.güle güle

Kız 3 gün hastanede hiçbirşey yememişsin 10 kilo gitmiş ben evde yemiyorum gitmiyo bende mi hastaneye yatsam ne yapsam hahaha İnşallah bende bebekim felan olduktan sonra öyle gider kilolarım elveda derim onlara :D Evet zaten yeni bebeğe bakmak kilo verdirir canım birkaç kilon varsa fazla hiçç sorun değil gerçi benimde öyle ama deli gibi diyet yapıyorum hahaha

Az bişiycik göbüşüm kaldı oda reglime yakın falan çıkıyor.

Şuan iyiyim şimdi keyfi kilo vericem:eek:rkide:

Sezeryan olduğum için bir müddet yedirtmiyorlar,sonrada ben yemek istemedim lohusalık depresyonuna girdim herhal beni olumlu etkiledi hahaha hahaha

Geri