Merhaba benim prolaktinim 19.7 progesteron seviyem ise 23.4 referans aralığı gebelik 1.trimester görünüyor test yaptığımda tek çizgi çıktı adet tarihime henüz 8 gün olmasına rağmen dayanamayıp beta hcg testi yaptırdım ve sonuç 0.13 İhtimal de olsa gebe olabilir miyim? Teşekkürler...

Merhaba testi çok erken yapmışsınız.Beklenen mensinizde en az 3 günlük gecikme olursa test yapın..

Sayfada okumuştum yine arkadaslardan birisi geçilmesini 4. Gününde yaptırıyor hcg 0.2 çıkıyor 10. Günü tekrar yaptırıyor ve 10 civarında çıkmış , bugün 7. Gecikme günüm sizce bi kaç gün daha bekleyip tekrar test yaptırmalimıyım?

Testi tekrarlayabilirsiniz.Tabiki gebelik varlığında değer artar.Lakin her mens gecikmesi gebelikle alakalı değil.Testi tekrarladıktan sonra sonuca göre hekime görünün.

Meraba ben en son 23 Aralikta iliskiye girdim ama korunup korunmadigimi net hatirlamiyorum ve yumurtlama zamanimdi 10 Aralikta son adet tarihim ama bugün 19 ocak ve hala adet olmadim 12 ocakta evde test yaptim negatif cikti sizce test yalnis cikmis olabilirmi hamilemiyimdir???

Slm adetim e 4 gün kala evde idrar testi yaptım ilk bir kaç saat tek çizgiydi saatler sonra ikinci çizgi çıktı.ertesi gün tekrar yaptım gene saatler sonra ikinci çizgi çıktı ertesi gün bir daha yaptım gene saatler sonra ikinci çizgi çıktı. Geçen ay yaptığım testlerde kesinlikle saatler sonra bile tek çizgiydi. Hadi bir tane hadi ikinci 3 tane test yanılmış olabilirmi bu gün adet günüm adet olmadım ve hic günüm geçmez bu gün test yapıldı normal sonuç 0-10 yazıyor sonuç 0.0 hcg cıkmış.Hamile olabilirmiyim.0.0 ne demek acaba .

Geri