İyi günler 20.03.2018 tarihinde beta hcg testi yaptırdık 6.63 çıktı 3 gün sonra tekrar yapılcak dendi bugün yaptırdık 7.35 çıktı aceba durum nedir?

Yani şimdi tam anlayamadım, aradan kaç gün geçtikten sonra bu testi yaptırdınız ? Bugün yazdığınıza göre 3 gün sonrası bugüne mi denk geliyordu. Bu sonuç 3 gün sonraki sonuç mu ?

merhaba ben kan testi yaptim sonuc 0.18 gebelik testi 2 defa yaptirdim negatif 23 gündür geçiktim hamilemiyim?

Benim adetim 4gün var iken kan testi yaptırdım 17 çıktı bugün üzerinden iki gün geçti devlet hastanesinin acilinden tekrar kanda baktırdım 5.5 çıktı adetim hala iki gün var hamilemiyim acil

Benim adetim 4gün var iken kan testi yaptırdım 17 çıktı bugün üzerinden iki gün geçti devlet hastanesinin acilinden tekrar kanda baktırdım 5.5 çıktı adetim hala iki gün var hamilemiyim acil

Hcg değeriniz gebelik lehine değil fakat şüpheli . 8 ve üstü değerler gebelik olarak değerlendiriliyor . Adet gecikmesi yaşarsanız tekrar test yapınız.

Merhaba ben kan testi yaptırdım sonucumda 94.4 çikti hamilemiyim değil miyim adetimde olmuyor evde test yaptim iki çizgi çikti doktora ğittim bişey ğözükmüyor dedi lütfen yardimci olurmusunuz

Merhaba ben kan testi yaptırdım sonucumda 94.4 çikti hamilemiyim değil miyim adetimde olmuyor evde test yaptim iki çizgi çikti doktora ğittim bişey ğözükmüyor dedi lütfen yardimci olurmusunuz

Merhaba, hcg değeriniz görünürde gebelik lehine yalnız durumun teyidi için tek hcg yetersiz. Hekim kontrolünde olunuz. Keseyi gebeliğin 5-6. haftası , hcg belli seviyeye gelince görürsünüz. Şimdi kesenin görülmemesi normaldir.

Merhaba bende yeniyim hocam aranızda 2 gün gecikmem oldu 2 günün akşamına kanamam oldu ertesi gün öğlen kesildi az geliyor şu an hcg 2.44 çıktı 1 gün test yaptığımda silik çizgi çıkmıştı az az da sancim oluyor gebelik şansım varmı lütfen cevap verin banada

Merhaba, hcg değeriniz gebelik lehine değil. Kanamanın 2 gün sürmesi normaldir. Tedbiren yarın tekrar hcg testi yapın. Adet miktarı zaman zaman değişebilir. Bir dönem kanama yoğun olur bir dönem kanama daha az olabilir.

Geri