E

Esra65

Forum Okuru
Beta hcg testi örneği
Merhabalar ben dün kan testi yaptırdım 692 çıktı normalmi bu adetin 3 qün qecikti acaba kaç haftalık hamileyimdir acil cewap

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Hcg değeriniz gebelik lehine . Tek değerle gebeliğin seyri hakkında değerlendirme yapılmaz. Doktor kontrolünde olun. Ayrıca son adet tarihinizi yazmamışsınız bu nedenle gebelik haftanız hakkında bilgi veremiyoruz.

C

Canzand

Forum Okuru
Beta hcg testi örneği BETAHCG testleri örnekleri Kaç haftalık hamileyim 1 2 3 4 5 6 haftalık gebelikte beta hcg testi değerleri konumuz Beta hcg testi yaptırıp ta değerlerden anlamayan arkadaşlarımızın olayı ve test sonucunu daha iyi anlamaları bakımından bir tane resim ekleyeceğim kızlar.
Şimdi sizler için eklediğim resim üzerinden yürüyelim.
Hangi değerlere bakacağız ?
< Konu Resmi..>
En yukarıda sağda yazan HCG mIU/ml değerine bakacaksınız arkadaşlarım. Peki bu değerdeki rakkamların anlamı ne hangisi ne anlama gelmekte ve kaç haftalık hamile olduğunuzu nasıl anlayacaksınız ( tabiki hamileyseniz )
< Konu Resmi..>
Yukarıdaki tablolardan anlamayan arkadaşlarımız, lütfen konuda belirttiğimiz HCG mIU/ml değerlerinizi yazın bizlerde sizlere hamilelik durumu olup olmadığnı, var ise kaç haftalık hamile olduğunuzu yazalım.
Sevgiler. Allah, isteyen tüm meleklere hayırlı bir evlat nasip etsin İnşAllah.
hocam bir sorum olacak

C

Canzand

Forum Okuru
İlk test yaptığım da 75,71 cıktı 6 günlük hamilesin denildi iki gun sonra gel tekrar yap dedi Kan tastni 95 çıkarsa kessin hamilesin sir dedi gittim yaptım 96,28 çıktı bu seferde supheli dedi bişey anlamadım bilen var sa cevaplasın

C

Canzand

Forum Okuru
Durumunuz şüpheli değil hcg değerlerine göre hamilesiniz..
Hocam neden doktor böyle bilet söylemiş olabilir ve kaç günlük hamileyim ilk testi yaptığım da son adet tarihin den sonra 21 gün dolmuştu ertesi gün hastalanmam gerekiyordu olmadım Bi sonraki gün de böyle gittiğim ikinci testi yaptım sonucu yukarıda belirtmiştim zaten süpheli dedi

Gebelik testi çift çizgi çıktı beta hcg hamilelik yok dedi hamilemiyim hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Beta hcg testi pozitif hamile olup kimyasal gebelik yaşayanlar yardım edebilir mi Beta hcg testi pozitif hamile olup kimyasal gebelik yaşayanlar yardım edebilir mi
merhaba :( geçen gün yazmıştım size bhcg testlerim değişik çıkmıştı 17.16 sonra 6 ve sonra 19 ve maalesef 4 .gün gecikmesinde kanamam oldu 16 ekim sabaha karşı ve hastaneye gitim bhcg 2.68 e düştü yani kimyasal gebelik yaşadım. troid...
Soru-Cevap 1
Adete 7 gün kala hamilelik belli olur mu hamilemiyim Adete 7 gün kala hamilelik belli olur mu hamilemiyim
Merhabalar ben yaklaşık 2 gündür hafif bir kanama yaşıyorum ve dün aile hekimliğinden bir beta testi yaptırdım ve sonuç 0.10 çıktı adet sancısı gibi bi takım ağrım oluyor halsizlik baş ağrısı sizce bunun nedeni ne olabilir yarın in kadın Doğuma...
Soru-Cevap 9
Beta hcg kan testi 8.4 çıktı hamilemiyim kızlar yardım lütfen Beta hcg kan testi 8.4 çıktı hamilemiyim kızlar yardım lütfen
Merhabalar ilk defa böyle bir yere yazıyorum bilgi almak istiyorum cevap yazarsanız cok sevinirim 5 aylik evliyim son adet tarihim 09 Eylül 2018 bu zaman kadar hep korunduk 24 Eylül de karşılıklı korunmasız birliktelik oldu bir de 27 Eylül de...
Soru-Cevap 1
Beta hcg hormonu 0,221 çıktı hamilemiyim Beta hcg hormonu 0,221 çıktı hamilemiyim
Beta hcg hormonu 0.221 çıkınca ne anlama gelir
Soru-Cevap 8
Gebelik testi çift çizgi çıktı beta hcg hamilelik yok dedi hamilemiyim Gebelik testi çift çizgi çıktı beta hcg hamilelik yok dedi hamilemiyim
Mrb adetime4 gün var dün gece test yaptım ancak sabah çift çizgi çıktı bugünde bhgc yaptırdım negatif çıktı aşırı iştah var sizce hamile olma olasiligim nedir
Soru-Cevap 2