bilmiyorum...

Cevap: bilmiyorum...

söylenecek bütün sözler söylenmiş fakat sen eşinle görücü usulümü velendin tanımadan veya evliliğinizin ilk yıllarında damı hep böyleydi yada sonradanmı sana karşı tavrı değişti.İkitane evladınız var böyle bir durum içerisindeyseniz evlendiğinizden beri iki çocuk dünyaya gelmiş. Neden eşinle konuşmaktan çekiniosun korkuyosun anlamıyorum insan aynı evi paylaşıp aynı yastığa baş koyduğu,aynı sofrayı paylaştığı,birinden neden konuşmaya korkarki o senle o sözleri söylerken senden çekinmeden korkmadan konuşuosa demek çekinilecek bi durum yok sende konuş. Zuzu ablanın dediği gibi inan çocuklar böyle bir durumda daha çok pisikolojileri bozuluyor Aile desteğin olduğu halde herşeye çocukların için katlanıosan inan onları daha çok üzmek için katlanıyorsundur.
Birde eşinin hayatında başka bir kadın olabilirmi? onuda düşünmeden yapamadım çünkü güvendiği bi yerler varki sana kolaylıkla çık git diyor birde eviniz kiramı yoksa sizin üzerinizemi eğer sizin üzerinizeyse kocanı gönder:) çünkü o ev senin ve çocukların hakkıdır.

ya böyle bir durumda ailemde destek vermişken temizlik yaparım,merdiven silerim genede çocuklarımı öyle bir ortamda pisikolojilerini bozdurmam.

Sen çocuklarım diyip susarsan ve hala devam edersen bukadar sorunu içine atar atar hasta olursun allah korusun çocuklarınıda anasız bırakırsın bence senin ve çocukların için en iyisi son bir kez konuş baktın anlamıyor sen sağ ben selamet hazırla eşinin bavulunu koy kapıya az biraz cesaret

Allah korusun ama; böyle bi noktaya konuşma gelidyse gerçekten zaten 2 taraf içinde aynı şeyler geçerlidir. bu nokaya getirmden önce ben eker giderim. tıngır mıngır sala salana çıkar giderim. :Laie_23::001:yolcu yolunda gerek dimi aMAA :)

şulecim acaba başka sorunları var da,senden mi acısını çıkarıyor.belkı iş yerınde sıkıntı yaşıyodur.biraz sabır biraz sevgi biraz anlayış iyi gelebilr.hemen ipleri koparma canım.belki de özür dileyecektir bugün.ne dersin.bol şans.

arkadaşalrın bazıları demiş ya çıkar giderim diye .. çıkıp gidemiyosun abzen işte kadını tutunacak dalı yok bi ekonomik bağımsızlığı yok... o yüzden hep diyorum kızlar mutlaka okumalı ve bir iş sahibi olmalı bu duruma fdüşmemek için öle keşke çocukları büyük olsaydı.. bu sorunu bi çok kadında görüyorum.. iyi iyi sinirlenince çek git kapı orda.. çok üzücü çookk... biraz daha sabret... sonuç neye gider belli olmaz.. Allah yuardımcın olsun.. o eşin olucak kişiyide Allah islah eylesin senin için dua edicem bol bol.. kendine dikkat et .. her şey gönlünce olsun.. yaşadığın durum çok kötü eşi insana senden bıktım git artık kapı orda derse ve o kadının tutunacak bir dalı yoksa çok zor...

bende dua edicem la reina ya katiliyorum arkadasim:( cok uzucu seyler yasamissin
ve ayrica yurt disindasiniz dikatimi cekti
ailenizden uzaksaniz tr deyseler ozelikle cok zor
hakinizda hayirlisi olsun ins
buda bi sinavdir ikiniz icinde
ama icine atman dogru degil cocuklarin var :(
kendine dikkat et arkadsim
selam ve dua ile...

ya benim anlayamadığım neden eşimm gitmiyorda evden ben gidiyorum ben gitsem mesela 2 çocukla nereye gidicem eeee çocuklarımıda ona bırakmam nasıl olucak o gitsin ve birdahada gelmesin ben bakarım başımın çaresine beni istemeyeni ben asla istemem

ben gitmem onu kapıya koyarım gitsin hayatını yaşasın madem söyleyen o gidicek olanda o insan kendine güvensin ve istesin herşeyi yapar bayanlar ben buna inanıyom merdiven silerim genede bakarım kendime en azından kendime saygım olur beni istemeyen bi insanla olmam

çekme hiç çık git diycem ama yapamıyosun dimi emeklerin çocukların dimi senden çaldığı yılların canım ya ben çok iyi anlıyorum seni Dua et allah onu alsında sende rahat et başka türlü olmaz hatta hep beraber edelim

Geri