bir kaç cici bere

Kac haftalik hamileyim nasıl anlayabilirim bhcg ye göre hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Yerleşme kanamasından kaç gün sonra test yapılmalı Yerleşme kanamasından kaç gün sonra test yapılmalı
26 temmuz adet oldum daha sonrasında sürekli kasık agsırı bel agrısı yaşadım 23 agustos ise lekelenme oldu 3 gün sürdü hafif hafif daha sonra dr gittim kan testinde negatif çıktı ama adet olmadım lekelenme yaşamadan önce gebelik belirtileri vardı...
Gebelik 1
Adetten kac gun sonra hamile kalinir Adetten kac gun sonra hamile kalinir
2 aylık evliyim çocuk istiyoruz eşimle korunmuyor uz.. nasıl hamile kalabilirim
Gebelik 1
Bir kaç belirtim var hamile olabilirmiyim Bir kaç belirtim var hamile olabilirmiyim
Yardimci olursaniz kizlar sevinirim gecen ay polip ve hsg flimi cekildim bu ay hamile olabilirmiyim adetime 6 gun var sadece gogus agrim ve gozde kararma oluyor arada belim agriyor ama adet belirtileri gibi benim gibi olan varmi
Soru-Cevap 1
Beta Hcg Sonucum 1234 çıktı acaba Kaç haftalık hamileyim Beta Hcg Sonucum 1234 çıktı acaba Kaç haftalık hamileyim
Merhaba üç gün önce hamile olduğumu öğrendim son adet tarihim 01.05.2018 kan testi yaptırdım beta hcg oranım 1234 çıktı fakat kese görünmedi bana yardımcı olun lütfen neden böyle ben ne yapmalıyım
Gebelik testi - hesaplama 5
Kac haftalik hamileyim nasıl anlayabilirim bhcg ye göre Kac haftalik hamileyim nasıl anlayabilirim bhcg ye göre
Beta güç benim 222.63 cikti acaba kaç haftalık hamileyim cevaplarsanız çok sevinirim acil cvp.tesekkurler
Soru-Cevap 1