bu belirtiler sizce hamilelik belirtilerimii

Cansu KARAGÖZ

Yeni Üye
Üye
bu belirtiler sizce hamilelik belirtilerimii
20 ağustos ta regl im bitti 10 gün sürmüştü reglim doğum kontrol hapınıda adet olmadan önce bırakmıştım. 22-24 ağustosta ovülasyon testi yapmış ve çift çizgiydi ve bu aralarda korunmasız ilişki yaşadık.

27 ağustostan sonra başlayan kasık ağrılarım bel ağrılarım idrarda koyu renklilik ve akıntım var sizce hamilelik belirtisi olabilirmi ? yardım edermisiniz lütfen bu belirtileri yaşayan varmı gebelik testi erken diye yapamıyorum 10 eylül bat günüm .. 8 gün var daha reglime .. :(

gebelik belirtileri nelerdir.jpg
HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Moderatör tarafında düzenlendi:
sen adetini bekle canım çünkü bu kasık aqrısı akıntı enfeksiyon belirtiside olabiliyo..ama inşallah hamişsindir.. adetin qecikirse test yaparsın :)

ben sitede yeniyim. inşallah hakkınızda hayırlı olur. benimde hamilelik şüphelerim var. bana da biri yardımcı olsun lütfen. bu ay korunmadık bebek istiyoruz inşallah. ovulasyon tarihine itina gösterdim :) adetime 4 gün var. dün şu hassas testlerden yaptım akşam dı. negatif çıktı. fakat hiç adet belirtim yok göğüslerim acımıyor karnım şiş değil. sizce yanıldımı bu hassas test? umut verin lütfeeennn

merhaba aranıza yenı katıldım yenı evlıyım ve pkolu oldugumu öğrendim hamile kalmak istiyorum duphastn verdi doktor hamileliği kolaylaştırsın die aranızda bunları yasayıp hamile kalabilen varmı?

merhaba aranıza yenı katıldım yenı evlıyım ve pkolu oldugumu öğrendim hamile kalmak istiyorum duphastn verdi doktor hamileliği kolaylaştırsın die aranızda bunları yasayıp hamile kalabilen varmı?
canım bende pko luyum ve 3 senelik evliyim... ilk sene bebek düşünmedim doqum kontrol hapı kullandım...sonra bebek istedim olmadı..1.5 senelik evliyken klomen tedavisine başladım 4 ay tedavi qördüm olmadı...tedaviyi bıraktım..4 ay qeçti bebeqim olmadı..ama 5.ay hamile kaldım ve şimdi 21 haftalık qebeyim..ümidini kesme daha yeni evliymişsin...ben 3.senemde bebek sahibi oldum..dua et inşallah RAbbim hakkında hayırlısını versin.. :)

Geri